DeFacto’da Black Friday İndirimleri Başladı

Global moda markası DeFacto, ‘Kazandıran Kasım’ kampanyasına yılın en çok beklenen alışveriş etkinliği Black Friday ile devam ediyor.

DeFacto’da Black Friday İndirimleri Başladı

Kampanya kapsamında, 30 Kasım tarihine kadar DeFacto mağazalarına gelerek alışveriş yapanlara kırmızı etiketli ürünlerde yüzde 30’a varan; defacto.com ve DeFacto mobil uygulaması üzerinden alışveriş yapanlara ise yüzde 70’e varan indirim fırsatı sunuluyor. 

DeFacto, yılın en heyecan verici alışveriş etkinliği olan Black Friday’de ‘Kazandıran Kasım’ kampanyasına devam ediyor. Müşterilerine her zaman eşsiz moda seçenekleri ve keyifli alışveriş deneyimi sunan DeFacto, 1 – 30 Kasım tarihleri arasında geçerli olan ‘Kazandıran Kasım’ kampanyası kapsamında hem mağazalarında hem defacto.com’da hem de DeFacto mobil uygulamasında indirim seçenekleri sunuyor. DeFacto mağazasındaki kırmızı etiketli ürünlerde yüzde 30’a varan indirim imkanı sunulurken; defacto.com ve Defacto mobil uygulamasında yüzde 70’e varan indirim sağlanıyor. 

DeFacto, ‘Ulaşılabilir Moda’ mottosu ile ‘Kazandıran Kasım’ kampanyası kapsamında da her yaşa ve her ihtiyaca yönelik ürünlerini uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerine sunuyor.