Teniniz Baharın Uyanışına Eşlik Edecek

Adeta hoş bir rüya gibi sıcak ve neşeli Bath & Body Works Pure Wonder serisi, buzlu gül, yıldız çiçekli yasemin ve beyaz amberin tertemiz karışımıyla birlikte ruhunuzdaki keşfetme duygusunu harekete geçirecek!

Teninize ilk dokunuşundan itibaren baharın uyanışına eşlik etmenizi sağlayan Pure Wonder ailesi yepyeni üyeleriyle karşımıza çıkıyor. Sabaha güzel bir başlangıç yapmak için ferah bir duş alırken ihtiyacınız olan her şeyi sağlayacak olan Pure Wonder aile üyelerinden E vitaminli vücut peelingi ve ardından kremsi köpüğü ile nemlendirici duş jeli cildinizi besleyerek ruhunuzu da baharın o hoş enerjisiyle saracak. 

Ferahlatan başlangıcın ardından yumuşak ve kurumayan yapısıyla cildinizde taze ve temiz bir his bırakan vücut losyonu, zengin bir dokuya sahip olan ve hiyalüronik asit içeren yoğun nemlendirici vücut kremi ve içeriğinde shea ve kakao yağı bulunan köpük halindeki body butter ile Bath & Body Works’un Pure Wonder koleksiyondan vazgeçemeyeceksiniz.

Son dokunuşlarınızda Pure Wonder’ın özenle tasarlanan şişesi ve sofistike bir pompaya sahip olan vücut spreyi ve Eau De Parfüm uzun süre teninizde kalarak size gösterişli bir tutku yaşatırken, ellerinizi pürüzsüz hissettirecek el kremi ise gününüze hoş bir his bırakacak.  

Kendinizi parlak bir yıldız gibi hissedeceğiniz Bath & Body Works Pure Wonder koleksiyonu ile sadece teniniz değil, doğal yağlar ile hazırlanan ve ilk yaktığınız andan sönene kadar mükemmel kalitedeki eşit şekilde eriyen soya mumu ile eviniz de parlayacak. 

Bahar sezonunun hiti olmaya aday Bath & Body Works Pure Wonder koleksiyonundan yeni Fragnance Brush, Bubble Bath, ikonik EDP ve özel seyahat boy ürünleriyle kokunun en saf halini denemeye hazır olun…

Bath & Body Works ile kendini ve sevdiklerini şımartmaya hazır mısın? Kişisel bakım ürünlerinden ev kokularına kadar pek çok ürün sayesinde en sevdiğiniz kokuları eğlenceye dönüştürün!