TELEFONSUZ INSTAGRAM BULUNDU: “INSTASNAP”

MÜJDELER OLSUN! TELEFONSUZ INSTAGRAM BULUNDU!

Bir çoğumuz doğayı keşfetmeyi, keşfettiğimiz güzellikleri Instagram ay da türlü sosyal mecraalardan takipçilerimizin ve fotoğraf severlerin beğenisine sunmayı oldukça ciddiye alıyoruz. Fakat yine bir çoğumuz doğada, kumsalda, yürüyüşte, konserde, yaşadığımız anlık deneyimleri paylaşmak istesek de elimizde ankesör büyüklüğündeki telefonlarımız olsun istemiyoruz.

Fotoğraf çekmek ve sosyal medyada paylaşmak bazılarımıza göre bir yaşam biçimi haline gelmişken, yanında telefon taşımak istemeyenler için çözüm bulundu: Instasnap!

Instasnap, sünyanın ilk küçük, ultra-portatif, özellikle Instagram için uygun içerik yakalamaya ve yaratmaya odaklı kamerası. Instagram’ın eski logosu şeklinde üretilen 12 mega piksellik kameranın bir tuşla kontrolü mümkün. Video sabitleme, rüzgar sesi azaltma özelliği olan su geçirmez kameranın başka bir çok özelliği de bulunuyor.

İçerisinde yer alan SSD flash belleği ve wi-fi/Bluetooth özellikleri ile çektiğiniz fotoğrafı kaybedebilir ya da direk paylaşımda bulunabilirsiniz.

Johandré Saayman’ın tasarladığı bu teknolojik mini kameraların görselleri için galeriye tıklayın.