KENDALL JENNER ESKİ SEVGİLİSİYLE BARIŞTI MI?

DEDİKODULAR KENDALL JENNER’IN ESKİ SEVGİLİSİ CHANDLER PARSONS İLE TEKRAR BİRLİKTE OLDUKLARI YÖNÜNDE HIZLA ARTIYOR.

Yeni yılla birlikte yeni aşk dedikoduları da gelmeye başladı. Bu dedikodulardan en tazesi, son zamanların en çok konuşulan ismi Kendall Jenner ve ünlü modelin eski sevgilisi Chandler Parsons ile ilgili.

Bu hafta birkaç kez birlikte görüntülenen eski çiftin yeniden bir araya gelmiş olduğu konuşuluyor. 21 yaşındaki model ve 28 yaşındaki basketbol oyuncusu aynı kişisel antrenör ile idman yaparken tanışmış ve 2014 yılında aşk yaşamaya başlamışlardı. Son zamanlarda ikilinin sık sık yan yana gelmesi bu eski aşkın alevlendiği yönünde söylentiler doğurdu.

Geçtiğimiz salı günü ikilinin önce Beverly Hills’te Bentley satış bayiisinde karşılaştığı gözlendi. Aynı günün gecesi yakın arkadaşı, model Hailey Baldwin ile Parsons’ın oynadığı NBA takımı Memphis Grizzlies’in Los Angeles Lakers’la maçını izlemeye giden Kendall’ın saha kenarında kalp işareti yaptığı kamerlara yansıdı. Kalbin kime meylettiği tam olarak anlaşılmasa çoğu kişi Kendall’ın kalbinin Parsons’ta olduğunu düşünüyor.

Maçtan sonra Hailey Baldwin’in de eşliğiyle akşam yemeği yiyen eski aşıklar, yemek sonrası Delilah adlı barda eğlendiler. Gece klubüne paparazzi profesyonelliğiyle farklı kapılardan giriş yaptılar.

Jenner’ın en son sevgilisi, Ağustos ayından beri romantik bir aşk yaşadığı rap yıldızı A$AP Rocky idi. Geçen aya kadar birlikte görüntülenen çiftin ayrıldığı haberleri, yılbaşı günü Kendall’ın Jordan Clarkson’ı öptüğü haberiyle birlikte güçlenmişti.

Parsons ise sevgilisi model Toni Garrn’dan geçtiğimiz Kasım ayında ayrılmıştı.