Teknoloji ve Doğallığı Bir Araya Getiriyor

Yöresinde yetişen yüksek kaliteli, doğal ürünleri sofralara taşıma hedefiyle yola çıkan Fin Food in Nature, sağlıklı gıda arayışında olanların gözde markası olmaya hazırlanıyor.

Yenilikçi bakış açısı ile teknoloji ve doğallığı bir araya getirmeyi hedefleyen Fin sofraların vazgeçilmezi zeytinyağını şifa kaynağı olan zerdeçal ve zeytin yaprağı ekstraktları ile birleştirdi.

Her damlasında bedeninize iyilik verecek Fin Intense Olive Drops 1500+ polifenol içeren zeytinyağı bazı ile yüksek antioksidan etkinlik gösterir. İçeriğindeki zeytin yaprağı ekstraktı ve zerteçal ekstraktı ile kilo yönetimi, kalp sağlığı ve diyabet konusunda iyi bir destekçi.

Fin’in iddialı ürünleri arasında yer alan Yüksek Profenollü Sızma Zeytinyağı, Kilis bölgesinin 4000 yıllık yağlık zeytin çeşidinden erken hasat  olarak elde ediliyor. Ürünün asitlik (Oleik asit) oranı maksimum %0,8 olarak dikkat çekiyor.

Markanın Ayvalık yöresinin ilaç görmeyen ağaçlarından soğuk sıkım yöntemiyle elde edilen erken hasat Naturel Sızma Zeytinyağı ise yüksek fenol ve yine düşük asit oranıyla antioksidan etkinlik gösteriyor. Zeytinyağının tüm faydalarını içimi kolay, lezzetli ve keyifli bir şekilde deneyimlemeniz için özenle şişelenen Erken Hasat Naturel Sızma Zeytinyağı sofralarınızın vazgeçilmezi olacak.

Fin markasının propolisli macunları da dikkat çekici. Enginarlı Propolisli Devedikeni Katkılı Macun, sindirim sistemine bağlı şikayetlerde ve genel sağlığı desteklemek için formüle edilirken içeriğindeki Andız Pekmezi toksin uzaklaştırıcı, Havlıcan hazımsızlık giderici, Propolis bağışıklık destekleyici, Karahindiba mineral ve vitamin zengini, Enginar kolestrol dengeleyici, Devedikeni ise karaciğer destekçisi özellik gösteriyor.

Zencefilli Propolisli Yeşil Çam Kozalak Macunu ise bal, propolis ve zencefille bağışıklığa fayda sağlamayı amaçlarken çam sakızı, okaliptüs ve nane ile rahat nefes alma konusunda destek oluyor.

Fin’in Doğal Nar Ekşisi de çok iddialı. Finike’nin el değmemiş bakir ormanlarında kendiliğinden yetişen ve ilaç kullanılmayan Nar ağaçlarından sofralara gelen ürün yüksek antioksidan etkinliğe sahip.

Fin Food in Nature markalı doğal ürünlere www.saglikfabrikasi.com sitesinden ulaşabilirsiniz.