Teddy Bear Blonde İle Saçlarınıza Gelen Tatlı Sıcaklığa Tanık Olun

Teddy Bear Blonde akımı, 77 milyondan fazla görüntülenmeye sahip olan bir TikTok saç trendi olarak karşımıza çıkıyor. Peki yeni trend Teddy Bear Blonde hakkında neler bilmemiz gerekiyor?

kapak görseli: @gigihadid

Teddy Bear Blonde İle Saçlarınıza Gelen Tatlı Sıcaklığa Tanık Olun / @beyonce

Sıcak, yumuşak ve altın tonlarını içeren Teddy Bear Blonde, aslında ünlüler dünyasında daha önceden tanık olduğumuz fakat farklı isimlerle andığımız bir saç modeli olarak karşımıza çıkıyor. Beyonce, Gigi Hadid, Jeniffer Lopez gibi isimlerden aşina olduğumuz o tatlı sarı saç tonu, 2023 sonbaharının son trendi olarak bizleri yeni sezona devredecek gibi gözüküyor.

@manesbymadi @Payton Long slays any color BUT this is my FAV 🧸🤎 #manesbymadi #hairinspo #bronde #fallhair #hairtok #hairtutorial #hair #haircolor #hairstylist #azhairstylist ♬ Strut – Kyle Walker

TikTok’ta Teddy Bear Blonde etiketi altında milyonlarca izlenen videolarda vurgu yalnızca bal gibi tatlı, yumuşak ve altın esintiler içeren saç renklerinde. Soğuk ve ruhsuz sarılardan çok bronz sarışın olarak adlandırılabilecek olan bu akımdaki renk tonu, saç rengi spektrumunun tam ortasında yer alıyor.

Teddy Bear Blonde saç modelini dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz

Sarıları daha sıcak hissettirmek isteyen esmerlerin ve saç rengini derinleştirmek isteyen sarışınların rahatlıkla tercih edebileceği bu modeli özelleştirmeniz de mümkün. Daha fazla sıcaklık katmak için bal ve karamel renklerini ekleyebileceğiniz bu modeli günlük ve şık tercihlerinizin tümüne kolaylıkla entegre edebileceğinizi de eklemek istiyoruz.

Teddy Bear Blonde İle Saçlarınıza Gelen Tatlı Sıcaklığa Tanık Olun / @jlo

Kışa daha trend bir giriş yapabilmek için bu modeli kuaförünüzden istemeyi unutmayın!