TatilBudur Ara Tatile Özel Rotaları Belirledi

Türkiye’nin 81 ilinde farklı tatil alternatifleri sunan TatilBudur ara tatile özel rotaları belirledi. Ebeveynlere ve çocuklara tam bir şifa kaynağı olacak Termal oteller, şehre yakın ve doğayla iç içe olan destinasyonlar ara tatilde şehir hayatına kısa bir ara vermek isteyenleri bekliyor.

1831969456

Misafirlerine kaliteli tatil deneyimleri için aracılık eden TatilBudur; sonbaharın son demlerinde ara tatille birlikte şehir hayatına kısa bir ara vermek isteyenler için Türkiye’nin birbirinden değerli destinasyonlarında birbirinden özel tur paketleriyle yeni rotaları keşfe davet ediyor.

Şehre Yakın Destinasyonlarda Kısa Bir Ara

Temiz hava ve yeşillikle ve buluşmak isteyenler için sakinliği ile saklı bir cennet olan Sapanca, yılın her mevsimi ayrı bir atmosfere bürünen Abant, yeşilliğin içinde buz gibi serinlik sunan Yedi Göller, TatilBudur’da her bütçeye uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme seçenekleri ile misafirleri bekliyor.

Doğayla Baş Başa Olmak İsteyenler Karadeniz Yolunda

Karadeniz, yeşil doğası, geleneksel evleri, benzersiz yaylaları, tarih kokan yapılarıyla ziyaretçilerinin beğenisini kazanıyor. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Bandırma vapuru ile ulaştığı Samsun, Terme, birçok göl ve şelale gibi doğal yapıya sahip Ordu, Trabzon’un tüm güzelliklerini göz önüne seren Boztepe, gecesi ayrı gündüzü ayrı ihtişama sahip Giresun gibi farklı benzersiz atmosferlere sahip farklı destinasyonlarda sıra dışı bir deneyim yaşamak isteyenler için muhteşem bir Karadeniz turu oluyor.

Lüksün ve Konforun Bir Arada olduğu Termal Oteller

Arınmak, ruhunu ve bedenini rahatlatmak isteyenlerin ilk tercihi olan Afyon, Denizli, Kırşehir, Balıkesir, Yalova ve Bursa’da bulunan  termal oteller; her detayının titizlikle düşünüldüğü odaları ile misafirlerin beğenisini kazanıyor.

Yurt içi oteller, yurt dışı turlar, kültür turları ve daha fazlası https://www.tatilbudur.com/’da.