TAG Heuer ve Breitling’den Zamansız Heyecanları ile Anneler Günü’ne Özel Saat Seçkileri

TAG Heuer, lüks saatçilik mirasıyla geçmişi ve geleceği bir araya getirerek, bu özel Anneler Günü’nde bir annenin her anını kusursuz şekilde takip edebileceği saatini sunuyor: Yeni Carrera Date koleksiyonu. 

Carrera koleksiyonundaki son modeller, üç farklı ve kadınsı görünüm sunuyor. Bu saatler, herhangi bir durum ve yaşam tarzına uygun değerli bir çekicilik yayıyor. Büyüleyici bir güzellik sergileyen kadran, TAG Heuer‘ın öncü ruhunu taşıyarak annelerin paha biçilmez değerini taçlandırıyor. Tag Heuer’in özel saatleri, her kadın için benzersiz birer hediye alternatifine dönüşüyor.

Breitling, bu Anneler Günü için seçtiği ikonik saatin üç canlı ve zarif yeni rengiyle dikkat çekici bir koleksiyon sunuyor: Chronomat South Sea Kapsül koleksiyonu.

Yeni saatler buz mavisi, yeşil ve pembe renk seçeneklerinde geliyor. Metalik ve sedef kadranlar, pırlantalı saat işaretleri ve çok renkli taşlı bezeller ile tarz ve şıklığı ön plana çıkarıyor. Her biri, uyumlu timsah derisi kayış veya Breitling’in karakteristik metal bileziği ile eşleştirilerek köklü mirasını ve sessiz lüks anlayışını yansıtarak, anneler için gün boyu her anlarının bekçisi olmayı vaat ediyor. Her bir Breitling saat, zarif ve paha biçilmez anneler için unutulmaz bir hediye seçeneği sunuyor.