Sydney Sweeney ‘in Gotik Manikürleri Barbiecore’un Tahtını Yıkabilecek Mi?

21 Temmuz’da vizyona giren ve günlük hayatın her alanına nüfuz eden Barbie, kendini plastik Barbie dünyasında hissedenler için tırnaklara kadar uzanmıştı. Euphoria’nın ünlü oyuncusu Sydney Sweeney’in henüz açıklanmamış fakat tahmin edilen bir Rock müziği videosu için tercih ettiği manikürler, Barbiecore’un eğlenceli dünyasından çok asiliği ve abartıyı gözler önüne seriyor.

Sydney Sweeney

Pembe, neşeli ve parlak tırnakların popüler olduğu bu günlerde Sydney Sweeney’nin gotik manikürleri Barbiecore’un tahtını yıkabilecek mi? Hep birlikte Sydney’in manikürlerini inceleyelim.

Son Zamanların Öne Çıkan Barbie İlhamlı 5 Manikürünü de incelemek ister misiniz?

Sydney Sweeney’nin Gotik Manikürleri

Sydney Sweeney’nin gotik manikürleri uzun ve badem tırnak modeli tercihiyle başlarken en altta kullanılan parlak siyahla devam ediyor. Her bir tırnağın merkezinde bulunan kırmızı-bordo buğu ile şık bir Rocker görünümü sağlanıyor ve aksesuar olarak tercih edilen deri eldivenler de bu tezi destekliyor.

Henüz açıklanmayan ve bir Rock müzik videosunda rol aldığı tahmin edilen Sweeney, karışık saç dalgalarıyla ve buğulu makyajıyla bizleri adeta bir Rock konserine ışınlıyor. Sergilediği bu boğucu ihtişam ile gündeme gelen Sydney Sweeney’nin gotik manikürlerini siz nasıl buldunuz?