Sydney Sweeney, Kérastase Global Marka Elçisi Oldu

Modern feminenliğin dünya çapındaki ikonu Sydney Sweeney, lüks saç bakım markası Kérastase’ın Global Marka Elçisi olarak atandı. 

Sydney, gerçekten de her şeyi başarabilen bir kadın. Oyuncu ve yapımcı olarak sergilediği benzersiz yetenek ve tutkusu, onu popüler kültürün zirvesine taşıdı. 

Günümüzün en önemli dizilerinden The White Lotus ve Euphoria’da canlandırdığı ikonik roller, Sydney’e ekranda hızlı bir yükseliş getirdi. Bu iki dizinin elde ettiği benzersiz başarı sayesinde aynı yıl içinde iki kez Primetime Emmy’ye aday gösterilen Sydney, dünyanın en beğenilen ve popüler aktrislerinden biri haline geldi. Romantik komedi filmi Anyone But You ve aksiyon gerilim türündeki Madame Web ile beyaz perdeye dönen Sydney’in yıldızı 2024’te daha da fazla parlayacak.

Evrensel çekiciliğiyle hem Z hem de Y kuşağından hayranlarının kalbinde ve hayalinde kendine yer bulan Sydney, hayatın her alanında sergilediği cesaretle Kérastase kadınının bir sembolü. 

Kérastase  Global Marka Başkanı Rosa Carriço konuyla ilgili değerlendirmesinde; Sydney, hem ekranda hem de ekran dışında sıcaklığı ve cazibesiyle beni büyüledi. Bence o gerçekten korkusuz bir kadın. Saçı, güzelliği ve tarzıyla, aldığı rollerle, birçok yeteneği ve ilgi alanıyla kendisi olabilme becerisi gösteren korkusuz biri. Konuşurken sergilediği tutku, odaklanma ve mizah anlayışıyla, onu hemen tanıdığınızı hissediyorsunuz. İşte Kérastase kadını olmak da bu demek. Yani cesaret etmek ve kendi yolculuğunu benimsemek” dedi. 

Kérastase ailesine Global Marka Elçisi olarak katılmanın kendisini için inanılmaz bir deneyim olduğunu söyleyen Sydney Sweeney ise, “Böyle ikonik bir markayla iş birliği yapmak muazzam bir duygu. Güzelliği, yaratıcılığımı ifade etmekte, kendime karşı dürüst olmakta ve yaptıklarımın arkasında güçlü bir şekilde durabilmekte buluyorum. Bana göre Kérastase her kampanyasında bu temaları yakalamayı başardığı gibi, her zaman şıklığını da koruyor. Birlikte neler başardığımızı sizlere göstermek için sabırsızlanıyorum ” dedi.