Swatch X You Zodiac Koleksiyonu ile Gerçek Seni Keşfet

Swatch, bireyselliğini ifade etmenin, seni özel kılan şeyleri sergilemenin ve dünyaya göründüğünden daha fazlası olduğunu göstermenin her zaman doğru olduğuna inanıyor.

Swatch, yeni Swatch X You Zodiac Koleksiyonu ile kendi derinliklerini ortaya çıkarma ve benzersiz kişiliklerini ifade etme fırsatı sunuyor.

Her Swatch X You tasarımı, kişiselleştirme yoluyla benzersizliği ve bireyselliği garanti ediyor ve Swatch X You Zodiac koleksiyonunda da bunu bir adım daha ileri taşıyor.
Her burca özel Swatch, dünyanın ötesine bakmanın zamanı geldiğini vurguluyor. Kayışlardaki semboller her bir burcun daha derin yönlerine hayat veriyor. Değerli taşlardan, takımyıldızlara, ruh hayvanlarından, yönetici gezegenlere, artık gerçek seni ifade edebilirsin.

Hava, ateş, toprak ve suyu kucaklayan tasarımları, ”İşte gerçek ben!” diyen benzersiz bir saatle kendi elementini benimsemeyi sağlıyor.

swatch.com.tr‘de ‘Swatch‘unu tasarla sekmesi altındaki Swatch X You Zodiac görselini tıklayıp ‘SaatimiTasarlayalım‘ bölümününden Swatch X You Zodiac saatini tasarlayabilirsin. Toprak ve su burçları için mavi ve mor kadran renkleri, hava ve ateş burçları için kırmızı ve turuncu arka plan renkleriyle ile tasarımını yakınlaştırabilir, uzaklaştırabilir ve döndürebilirsin.

Mekanizmanın rengini ve indekslerin tasarımını da kendine göre özelleştirip ve kasa arkasına kişiselleştirilmiş bir mesaj ekleyebilirsin. Swatch X You Zodiac Koleksiyonuyla artık hem burcunu hem de gerçek seni temsil eden elementini tasarlayıp kendi burcunu yansıtabilirsin.

Swatch X You Zodiac Koleksiyonu‘nda her burç için bir hazır saat tasarımı da seçeneklerin arasında yer alıyor. Burcun senin hakkında ne söylerse söylesin, artık dünyaya göründüğünden daha fazlası olduğunu gösterebileceksin.

Swatch X You Zodiac Koleksiyonu swatch.com.tr‘den ve seçili Swatch mağazalarında satışta.