Swarovski’den Yılbaşı Kutlamalarına Özel Parçalar

Kristal parçalarla harikalar yaratan Swarovski, yılbaşı kutlamaları için birbirinden farklı yeni parçalar sunmaya devam ediyor. Etkileyici takılardan ev dekorasyonuna Swarovski’ye özgü ışıltının her bir detayında yer aldığı özel bir yeni yıl seçkisi sunuyor.

KRİSTAL HEDİYELER

Hediye seçimi ve yılbaşı ruhunu evine taşımak isteyenler için Swarovski ürünleri, sihir ve mucize yayıyor. Yeni yıl havasını yansıtan göz alıcı Swarovski kristal tasarımlar evleri süslüyor ve hediye seçimlerinde öne çıkıyor.

Yılbaşı için vazgeçilmez takı aileleri:

STELLA

Dikkat çekici yıldız tasarımlarına yer veren Stella serisi, olağanüstü bir izlenim yaratmak için proporsiyonlarla oynuyor. Pembe altın rengi kaplama ve kristal incilere yer veren modern tasarımların yanı sıra dikkat çekici mavi taşlarla güncellenen Stella, bu yılbaşı sezonunda yeni tasarımlarını sunuyor.

CONSTELLA

Constella, bu sezon gümüş tonlarına ağırlık veren berrak kristallerle dolu yeni bir renk yelpazesi sunuyor. Koleksiyon, yıldız tozu kadar narin ince metal çubuklar üzerine yerleştirilmiş kristal takımyıldızlarına yer veriyor. Ayrıca Constella yılbaşı ağacı tepe süsü de dikkat çekici tasarımıyla bu sezon çıkan ürünler arasında yer alıyor.

MILLENIA

Beyaz bir tişört kadar temel parçalardan oluşan Millenia ailesi, zamansız parçalarıyla ön plana çıkıyor. Bu yıl, kutlamalara tam kararında bir yılbaşı parıltısı ve sihri eklemek için berrak kristal Millenia tasarımları Swarovski sahnesinde yerini alıyor.

En sevilen yılbaşı ev dekorasyon parçaları:

ÖZEL ÜRETİM YILBAŞI SÜSÜ

Özel üretim yılbaşı ağaç süsü, Swarovski’nin 1991’de başlayan yılbaşı geleneğini sürdürüyor. Bu yıl berrak ve altın kristal renk seçeneklerinde sunulan hassas kesim kar tanesi, kristalin saflığını simgeliyor.

HOLIDAY MAGIC KOLEKSİYONU

Kristali sıcak altın tonlarıyla bir araya getiren Holiday Magic Koleksiyonu, mükemmel bir kış sahnesi oluşturabilmek için karla dolup taşan manzaraları ve sevimli orman canlılarını evlere taşıyor. Koleksiyonda asılabilir yılbaşı süslemeleri, minyatür heykeller ve büyüleyici bir LED fener tasarımı ön plana çıkıyor.

HOLIDAY CHEERS KOLEKSİYONU

Holiday Cheers Koleksiyonu, yılbaşı geleneklerini ve çocukluktan kalan huzuru kucaklayarak hediye verme heyecanına hayat veriyor. Asılı süslere, heykelciklere ve Fındıkkıran hikayesine yer veren koleksiyon, sezon ruhunu yansıtan yeşil tonlarının yanı sıra, kırmızı kristal ve kalp ısıtan altın renklerine yer veriyor.

SWAROVSKI KARAKTERLERİ

Ayıcık Kris ve Mo & Ricci gibi sevilen Swarovski karakterleri, yılbaşı dönemi için süsleniyor. Hassas kesim kristalle üretilen ve keyif veren hatıraları ölümsüzleştirmesi için tasarlanmış her bir parça, çocuksu bir mutluluğu temsil ediyor.  

SWAROVSKI YILBAŞI TAKVİMİ

Swarovski Yılbaşı Takvimi, yılbaşı geri sayımında her gün sürprizli bir kutu ile kristal hayranları için mükemmel bir hediye seçeneği sunuyor. Kar tanesi süslemeleri ve neşeli Mo ve Ricci heykelciklerinden, mıknatıslı kristal şekerlemelere kadar her bir kapağın altında farklı bir heyecan yatıyor. Yer alan parçaların büyük kısmı Yılbaşı Takvimi için özel olarak üretiliyor ve sınırlı sayıda sunuluyor.

Dijital Yılbaşı Takvimi bu Aralık ayında swarovski.com üzerinden satışa sunularak yeni, farklı bir etkileşim yolu ile Swarovski’nin yılbaşı sihri ve sevincini kutlama fırsatı sunacak. Dijital Yılbaşı Takvimi, öne çıkan mücevher ailelerini ve dekoratif yılbaşı parçalarını tanıtarak müşterilerine yılbaşı sezonu için mükemmel Swarovski Crystal ürünlerini eve götürme şansı sunacak.

Koleksiyonun tamamı mağazalarda ve swarovski.com’da satışa sunulacak.

#OpenTheWonder