Swarovski’den “Love, Mom” Kampanyası

Bu Anneler Günü’nde Swarovski, dünyanın dört bir yanından annelerin farklılıklarına, bilgeliklerine ve rehberliklerine atıfta bulunan “Love, Mom” kampanyası ile her annenin içindeki eşsiz kişiliği ön plana çıkarıyor.

Giovanna Engelbert: “Anne olmanın, anne kadar sevmenin sadece tek bir yolu yok. Bu Anneler Günü’nde Swarovski olarak anne sevgisinin onlarca farklı şeklini ve anne ile çocuğu arasındaki olağanüstü bağı kutluyoruz!”

HER ANNE BİR MUCİZE

Annelik konusunda nasıl herkes için geçerli tek bir kalıp yoksa, anneliği kutlamak için de tek bir hediye yok. Yani en azından bize göre. Anneliği her yönüyle kutlayabilmek için, Anneler Günü’ne özel ürün seçkimiz, her bir anne kadar eşsiz ve biricik.

MILLENIA

Bir dolabın demirbaşları hiç bu kadar şık olmamıştı! Zarif ve günlük bir mücevher serisi olarak yola çıkan koleksiyon, yenilikçi ve göz alıcı renk tonlarını da içinde barındıran vücut kolyeleri, göz aksesuarları ve hatta dolma kalem ve saatler ile zenginleşiyor. Gökkuşağı renkleri ve zarif dokunuşlarla ortaya çıkan bu kristal lifestyle ürün portföyü, temel koleksiyonu bir sonraki seviyeye taşıyor.

LUCENT

Cesur ve çarpıcı Lucent ailesi, güçlü enerjiyi ve oyunbaz tasarımları kutluyor! Muhteşem renk ve şekil oyunlarının vurgulandığı bu koleksiyon, kare ve daire şeklindeki büyük halka küpeler, beş farklı renk seçeneğiyle sunulan zarif yeni saat modeli ve Lucent Dolma Kalem ile genişliyor. İlk randevunuzda bu eşsiz parçalara sahip olmak için hâlâ zamanınız var. 

CHROMA
Çok renkli tasarımlar, parçalanıp yeniden birleştirilmiş prizmalar ve kristal katmanlar aracılığıyla geometrik ahengi ve sembolleri keşfediyoruz. Mücevher renklerinden oluşan üç farklı tarzda zarif ve göz alıcı saç aksesuarı ve iki farklı kolye tasarımı bu koleksiyonda hayat buluyor.

CONSTELLA

Gelecek o kadar parlak ki gözlerini korumak için güneş gözlüklerini takmalısın. Collection II’daki göz alıcı Collection Hoops ve küpelere eşlik edecek iki yeni gözlük ile, klavye üzerinden yarattığınız şıklığınızı görebiliyoruz.

CURIOSA

Zarif ve ilham veren orantılarla oynayarak tasarlanmış yapılar beklenmedik şekillere bürünüyor ve Collection II’de kolyelere, yüzüklere ve broşlara dönüşüyor; göz alıcılığı bir üst boyuta taşıyan, nefes kesici saç ve göz aksesuarları bunları tamamlıyor.

GEMA

Her biri çok sevilen Gema ailesine mükemmel katkılar sunan üç yeni ince gözlük tasarımımızla aydınlığa adım atın. Parçaların titreşen parıltısı ve büyüsü bir dizi mücevher ve küpeyle Collection III’e uzanarak, kaleydoskop dürbünündeki prizmatik neşe gibi, çeşitli renkleri ve kesimleri öne çıkarıyor. 

VITTORE

Hassas kesim taşlara öncülük etmesiyle bilinen Swarovski, Vittore seçkisini, maksimum parıltı için, Swarovski 125. yıla özel kristal kesimi, yeni siluetler ve pembe tonlarla genişletiyor.

Kolye uçları, choker kolyeler, küpeler ve bilezikler içeren bir dizi tasarımdan oluşan bu koleksiyon öğeleri, ailelerimiz için sıradan bir parçanın çok ötesinde, kalbinizden bir parçadır. Sizin kalbinizden onların kalplerine.

Dünyanın her yerindeki annelere: Siz yaşamın armağanısınız. Sadece teşekkür etmek asla yetmez.