Sunglass Hut’tan Babalar Günü İçin Hediye Alternatifleri

Sunglass Hut, bu Babalar Günü’nü her babanın arzulayacağı bir hediyeyle kutlamayı öneriyor: güneş gözlükleri! Hangi tarza sahip olursa olsun, her baba eşsizdir – klasik sevenlerden, sportif olanlara, son trendlere meraklılardan, açık havayı sevenlere kadar. Babanın tarzı ne olursa olsun, onun için mükemmel olan çeşitli stilleri seninle paylaşıyoruz…

Sportif Babalar

Balık tutmaktan, koşuya kadar bu stiller her türlü açık hava etkinliği için mükemmel birer aksesuara dönüşen modeller hem işlevsel hem de şık olan bu çerçeveleriyle babanızın daha da havalı görünmesini sağlayacak.

Balık tutmaktan koşuya kadar, her türlü açık hava etkinliği için mükemmel birer aksesuar olan modeller, hem işlevsel hem de şık çerçeveleriyle babanızın tarzını daha da ön plana çıkaracak.

Image

Polarize lenslerle tasarlanan modellerin, açık havada yansımayı en aza indirdiğini vurgulayan Sunglass Hut Ürün Müdürü Mert Akın, “Açık havayı ve hareketi seven babalar için bu modeller hem işlevsel hem de modaya uygun” diyor.

Ürünler 

  • Oakley, OO9403, Mat Karbon/Prizma

Klasik Babalar

Klasik siluetleri ve renkleriyle bu güneş gözlükleri her zaman şıklığı temsil eder ve klasik tarzı seven babalar için mükemmel bir hediye seçeneğidir.

Image


Klasik modellere bağlı kalan babalar için önerilerini sıralayan Sunglass Hut Ürün Müdürü Mert Akın, “Her ortama uyum sağlayabilen bu çerçeveler, hem işlevsel hem de şık bir görünüm sunar. Bu zamansız çerçeveler neredeyse her yüz şekline uygun olup, babanızın her mevsim şıklığını korumasını sağlar.”

Ürünler 

  • Ray-Ban, RB0316S, Siyah/ Yeşil 
  • Ray-Ban, RB3025 Tunç/Mavi Degrade Gri

Lüks Seven Babalar İçin

Bu sofistike çerçeveler, inceliklere değer veren babalar için benzersiz bir hediye seçeneği sunar. Modern formlar ve özgün renk seçenekleriyle bu modeller, her tarza zarif bir dokunuş katıyor.

Image

Lüks bir çerçevenin her zaman güzel bir hediye olduğunu vurgulayan Akın, “En sevilen lüks markalardan bazılarına giriş olarak, babanıza Burberry, Versace ve Persol’den birini hediye edin. Her görünümü yükselteceğinden emin olabilirsiniz.”

Ürünler 

  • Burberry, BE4426,
  • Persol, PO1018S,