Spider-Man’in Zorlu PSM’deki İlk Gösterimine Büyük İlgi!

Brooklyn, New York’taki tarihi Kings Theatre’da biletleri tükenen ve görkemli dünya prömiyerinin ardından Birleşik Kralık turnesine çıkarak 3-4 Şubat’ta ilk kez Zorlu PSM ve BKM ortak organizasyonuyla Türkiye’ye gelen “Spider-Man: Into The Spider-Verse Live in Concert”, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde aralarında Müge Boz, Pelin Akil, Mirgün Cabas, Cihan Alpay, Can Oflaz gibi ünlü isimlerin de olduğu ilk gösteriminde tüm müzikseverler ve hayranları tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.

Türkiye’de ilk kez gerçekleşen “Spider-Man: Into The Spider-Verse Live in Concert”, etkileyici hikayesi ve göz alıcı sahneleriyle dev bir perdede seyirciyle buluştu. Filmin büyüleyici müziklerinin canlı orkestra eşliğinde her yaştan izleyiciye özel bir müzik deneyimi sunduğu performansına Zorlu PSM’de her yaştan izleyci büyük ilgi gösterdi. Aralarında Müge Boz, Pelin Akil, Mirgün Cabas, Cihan Alpay gibi ünlü isimlerin de olduğu ve çığır açan görsel stili, karakterleri, hikayesi, seslendirmesi ve müzikleriyle eleştirmenlerden ve izleyicilerden büyük övgü alan gösteri Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde ilk gösterimiyle adeta büyüledi. 

Akademi Ödüllü animasyon filmi “Örümcek Adam”ın bir gösterimi olan “Spider-Man: Into The Spider-Verse Live in Concert” canlı orkestrası, sahnede Spider-Man hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı. Altın Küre adayı, Emmy ödüllü Daniel Pemberton’ın Post Malone, Lil Wayne, Jaden Smith ve Nicki Minaj’ın katkılarıyla orijinal film müziklerini bestelediği performans, bugün saat 19:00 ve 4 Şubat Pazar saat 20.00’de sıra dışı bir deneyim yaşamak isteyen tüm izleyicileri Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde bekliyor.

“Spider-Man: Into The Spider-Verse Live in Concert” 3-4 Şubat biletleri passo.com.tr’de satışta!