Soapy Co. ile Etik Kozmetik Anlayışında Etkili Devrim!

Soapy Co., 2020’nin Eylül ayında cilt tipine özel etkili, vegan ve sürdürülebilir kişisel bakım ürünleri ortaya çıkarma amacıyla, iki kimya mühendisi tarafından Bursa’da kurulan bir kozmetik markası. Dermatolojik etkilerin faydalarını sunarken son derece etkili kozmetik ürünler üretiyor. Soapy Co. formülleri kimya mühendisliği bilgisi ve dermatolojik okumalar ile zenginleştiriliyor. Vegan ve sürdürülebilir kozmetiğin hem vücuda hem de çevreye nasıl faydalı olabileceğini gösteriyor. Böylece “Sürdürülebilir Kozmetik” algısını iyileştiriyor ve kullananlar çevreyi destekleyebilirken ciltleri için herhangi bir fayda kaybetmiyor.

PETA Sertifikalı Ürünler

Soapy Co., etik amaçlarını sürdürmek için hiçbir türdeki varlığa ve onların yaşam haklarına zarar vermiyor ve vegan, hayvanlar üzerinde test yapılmamış kozmetik ürünlere değer veriyor. Ayrıca, ürünlerini PETA vegan ve hayvanlar üzerinde test yapılmamış sertifikaları ile belgelendirerek bu çalışmalarını destekliyor. 

Sıfır Atık

Soapy Co. endüstriyel üretimin çevre üzerindeki olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak amacıyla üretim ve kargolama süreçlerini sıfır atık kapsamında gerçekleştiriyor. Alınan her Soapy Co. ürünü, atıksız yaşamın gelişmesine ve yaygınlaşmasına katkıda bulunuyor. Aynı zamanda verilen her siparişte karbon nötr kargo ile kargo emisyonlarını azaltmayı hedefliyor.