Sneaks Up, Nike İle Yürüttüğü “Own The Floor” Kampanyasını Tanıtıyor

Dünyaca ünlü markaların en trend sneaker, ayakkabı, giyim, tekstil, aksesuar ve özel koleksiyonlarını sokak modası tutkunlarıyla buluşturan Sneaks Up, Nike ile birlikte yürüttüğü “Own The Floor” kampanyasının reklam filmi ile tüketicileri dansın büyüleyici dünyasına davet ediyor.

Sneaks Up, Nike İle Yürüttüğü “Own The Floor” Kampanyasını Tanıtıyor

Birbirinden yetenekli dansçıların performans sergilediği kampanya filminde, Sneaks Up mağazalarının en çok tercih edilen ürünlerinden Nike Dunk ve Nike Air Force modellerinin sunduğu konfor dikkat çekiyor.

Herkese kendi enerjisini bulduran, hayatın ritmine karıştıran ve bir arada olunduğunda büyülü bir atmosferin parçası haline getiren dansın yarattığı enerji yadsınamaz. Kimi zaman insanın kendini ifade biçimi kimi zaman biraz eğlence kimi zaman bir ortamda kendiliğinden ortaya çıkan bir sinerji, özellikle de sokakta… Dans, her zaman hayatın her alanında bizimle. O nedenle Sneaks Up herkese, zamandan ve mekandan bağımsız olarak  ”Own The Floor” diyor ve Nike ile sokağın ritmine ayak uydurmaya davet ediyor.  

Sokak modasının ruhunu mağazalarına ve kombinlere yansıtan Sneaks Up, “Own The Floor” kampanyasıyla dansı sahiplenerek, sokak kültürünün vazgeçilmez parçası haline gelen Nike Dunk ve Nike Air Force modelleriyle göz dolduruyor. Binbirdirek Sarnıcı’nda 50 profesyonel dansçıyla çekilen reklam filminde Sneaks Up tüketicilere, kendi içlerindeki dans gücünü ortaya çıkarmaları için ilham veriyor.