Six Senses Spa’da Sevgililer Gününe Özel Aşk Dolu Bir Kaçamak!

İstanbul’un kalbinde, Boğaz’ın eşsiz güzelliğiyle bütünleşen Six Senses Spa, Sevgililer Günü’nde unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Six Senses Spa’da Sevgililer Gününe Özel Aşk Dolu Bir Kaçamak!

14 Şubat’ta çiftlere özel olarak tasarlanmış masajları ile sizi ve en sevdiğinizi aşkınızı yeniden canlandırmaya çağırıyor.

Özel Çift Masajları ve İmza Terapiler

Boğaz’ın eşsiz güzelliğinin sunduğu inanılmaz manzaralar eşliğinde masaj deneyimini sunan Six Senses Spa, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde çiftler için romantizm dozu artırılmış, unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Six Senses Spa, Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyer’de, şehrin tarihini aynalayan iki muhteşem yalıda yer alan Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul’un yemyeşil koru alanında bulunuyor. Sunduğu muhteşem Boğaz manzarasıyla, markanın bütüncül sağlık anlayışını ortaya koyan imza masajlar, terapiler ve cilt bakımlarına ek olarak, sürdürülebilirlik felsefesini yansıtan Alchemy Bar ve harika manzaralı bir sonsuzluk havuzu ile fark yaratan Six Senses Spa, bu çok özel günde çiftlere sunduğu özel pakette benzersiz imza masajları arasından dilediğinizi seçme özgürlüğünü sunuyor. 

Romantik Anların Tadını Çıkarın

Çiftlere özel olarak tasarlanan romantik bir atmosferde Six Senses Spa’nın ünlü imza masajlarını bir araya getiren uzman terapistler, aşkınızı daha da güçlendirmek ve romantik bir bağ oluşturmak için özel terapiler uygulayacaklar. Günü unutulmaz kılmak adına, Sevgililer Günü özelinde hazırlanan şampanya ve çilek ikramıyla birlikte, çiftlerin 14 Şubat’taki bu romantik anıları taçlandırılacak. 

Uzman kadrosu eşliğinde sürdürülebilir ve doğal yaklaşımları ile daha sağlıklı ve pozitif bir yaşam tarzının anahtarını sunan Six Senses Spa, sizi ve sevgilinizi şehrin kaosundan uzaklaşarak Sevgililer Günü’nü romantizm ve huzur dolu bir atmosferde geçirmeye davet ediyor.