Sinoz’dan Anneler Günü’ne Özel İndirim Fırsatları

Annenizi; güneşi korumayla karşılayan ürünlerle mutlu etmek isterseniz SİNOZ’un 5 yeni güneş ürünü eşsiz bir hediye…Hem güneşin zararlı ışınlarından koruyan hem cildi besleyen hem de ciltte beyazlık bırakmayan Sinoz ürünleri ile anneniz yaz boyu güvenle ışıldasın. Sinoz’un her şeyiyle yenilenen 5 farklı güneş kremi artık hem daha güçlü hem daha etkili…  

“TINTED” CİLT TONUNUZU EŞİTLİYOR: Güneş ürünlerinin aranan markası Sinoz’un en iddialı olduğu ürünlerden biri olan “Tinted” cilt tonunun eşitlenmesi ve korunması için mükemmel bir çözüm arayanlara hitap ediyor. Sinoz Ton Eşitleyici Renkli Sıvı Yüz Güneş Kremi, güçlü formülüyle cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olurken tüm cilt tipleri için geniş spektrumlu maksimum koruma sağlıyor.

TÜM CİLTLERİN İMDADINA YETİŞEN SIVI GÜNEŞ KREMİ: Sinoz’un tüm Ciltler için Sıvı Yüz Güneş Kremi, UVA-UVB ışınlarına karşı tüm cilt tipleri için geniş spektrumlu maksimum koruma sağlarken güneşin tüm zararlı ışınlarına karşı savaşıyor.

LEKELİ CİLTLERE ÖZEL SIVI GÜNEŞ KREMİ: Sinoz’un Lekeli Ciltler için Sıvı Yüz Güneş Kremi, lekeli cilt tipleri için özel olarak geliştirilirken muadillerinden çok daha üstün bir formüle sahip.  UVA-UVB ışınlarına karşı tüm cilt tipleri için geniş spektrumlu maksimum koruma sağlarken zararlı ışınlardan oluşan lekelere karşı korumaya destek olur. 

YAĞLI CİLTLERE ÖZEL SIVI GÜNEŞ KREMİ: Yağlı ciltler için özel olarak geliştirilen Sinoz Yağlı Ciltler için Sıvı Yüz Güneş Kremi, cildinin sebum dengesini korurken aynı zamanda aşırı sebum üretimini ve akne oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor.  

CİLDE PEMBE DOKUNUŞ: Pembe bazın etkisi ve SPF50+ özelliğinin üstün korumasıyla geliştirilen “Pink Touch” Sinoz’un bu yaz ki en başarılı ürünlerinden. Pink Touch Aydınlatıcı Pembe Sıvı Yüz Güneş Kremi, mat ve solgun ciltlere aydınlatıcı etki sağlayarak UVA-UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu maksimum kalkan görevi görürken cildi koruyor ve besliyor.

Sinoz Güneş Karşıtı Koruyucu Kremleri ile annenizin ışltısı yüzüne yansır.