Shiseido Ürünleri Cilt Bakımını Evlere Taşıyor

Shiseido’nun erken yaşlanma karşıtı süper canlandırıcı kremi Advanced Super Revitalizing Cream yaşlanma belirtilerine karşı 24 saat bakım sunarken, Bio-Performance Infill Serum & Full Expansion Serum cildi anında dolgunlaştırıyor. 

Shiseido Bio-Performance Infill Serum & Full Expansion Serum

Shiseido’nun en fütüristik teknolojisini kullanan gündüz ve gece ikilisi Shiseido Bio-Performance Infill Serum & Full Expansion Serum, estetik prosedürlerden ilham alarak cilde anında dolgu etkisi veriyor. Yoğunlaştırılmış yüksek moleküler ağırlıklı hiyalüronik asit içeren Infill Serum, geceleri cilde hacim kazandırıyor. Gündüz serumu Full Expansion Serum ise sıkıştırılmış hiyalüronik asit moleküllerini yeniden genişleterek orijinal boyutlarına geri döndürüyor ve cildi dolgunlaştırıyor. 35 yaş üzeri herkes için ideal olan ikili serum, ciltteki ince çizgi, kırışıklık ve dolgunluk kaybı görünümünde hızlı ve etkili bir iyileşme sağlıyor.

Shiseido Advanced Super Revitalizing Cream

Nem kaybı, ince çizgiler ve eşit olmayan cilt tonu gibi erken yaşlanma belirtilerine karşı 24 saat bakım sunan Shiseido Advanced Super Revitalizing Cream, cildin yaşlanmaya karşı direncini güçlendiriyor. Erken yaşlanma karşıtı süper canlandırıcı krem, cildin esnekliğini arttırırken nemlendiriyor. Sabah ve akşam tek bir ürün ile bakım rutinini tamamlamak isteyenler için ideal olan krem, sadece tek kullanımda bile etkisini gösteriyor. 4 haftalık kullanımdan sonra ise cildi daha pürüzsüz bir görünüme kavuşturuyor.