Shiseido İmza Kış Kokularını Özel Bir Sette Buluşturuyor

Shiseido meyvemsi kokusuyla gençliği, narinliği ve güzelliği temsil eden Ginza Murasaki ve çiçeksi notalarıyla tutku ve gücü yansıtan Ginza Intense’i kış aylarına özel bir sette buluşturuyor.

Shiseido İmza Kış Kokularını Özel Bir Sette Buluşturuyor

Shiseido Ginza Murasaki & Intense Duo Set, markanın imza Ginza parfümünün yeni yüzü Murasaki ve Intense’i bir arada sunuyor. 

Shiseido Murasaki, çiçek ve meyvemsi notalardan oluşan enerjik kokusuyla kadınları içlerindeki gücü keşfetmeye davet ediyor. Asalet, zarafet ve gücü temsil eden mor tonu Murasaki’ye ilham veriyor. Japonya’nın en sevilen renklerinden olan mor gibi çok yönlü, zıtlıklarla dolu ve tüm duyularınıza hitap eden parfüm, ünlü Fransız tasarımcı Constance Guisset tarafından tasarlanan ödüllü şişede sunuluyor. 

Ginza EDP Intense ise Shiseido’nun 150 yıllık ikonik kırmızı tutkusuyla hayat buluyor. Gücü ve tutkuyu simgeleyen kırmızı, markanın tarihine atıfta bulunurken kokunun en güçlü notası olan gülü sembolize ediyor. Alt notadaki vanilyanın sıcaklığı, paçuliyle bir araya gelerek mükemmel bir uyum yakalıyor.