Shiseido ile Parlak Yaz Makyajı

Shiseido imzalı sıcak yaz günlerinde kusursuz ve kalıcı makyaj sunan ürünlerle canlı ve parlak bir cilde sahip olacaksınız!

Shiseido Revitalessence Skin Glow Foundation, 14 Renk Seçeneğiyle

İçten dışa canlı ve parlak bir cilt görünümü için yaratılan Revitalessence Skin Glow Foundation, Shiseido serumlarıyla aynı oranda aktif cilt bakım bileşeni içeriyor. Niacinamide ve fermente kefir+ içeren fondöten, ciltteki yararlı bakterileri destekliyor ve cildi iyileştiriyor. Orta kapatıcı yapısıyla ışıltılı bir bitiş sunarken, içeriğindeki niacinamide ile cilt bariyerini güçlendiriyor, renk eşitsizliklerini azaltıyor. Fermente kefir+ cildi nemlendiriyor ve besliyor. 

Shiseido Innerglow Cheekpowder, 8 Renk Seçeneğiyle

Hem allık hem de aydınlatıcı olarak kullanılan Innerglow Cheekpowder, yanaklara doğal bir parlaklık ve renk katıyor. Krem-toz matriks sistemiyle formüle edilen ürün, yüksek pigmentli yapısıyla cilde kolayca renk verirken içten gelen bir aydınlık sağlıyor. Cilde ince ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor ve pürüzsüz bir uygulama sunuyor. 8 saat süren kalıcılıkla gün boyu canlı ve parlak bir görünüm yaratıyor.