Sezonun Zerafetini Hello Donne ile Üzerine Taşı!

Yıldızlar kadar ışıltılı ve kendine güvenen kadınların vazgeçilmezi olan Hello Donne, eşsiz koleksiyonu ile 2022-23 Sonbahar/Kış sezonuna iddialı bir giriş yapıyor.

İlham kaynağını kuzey ışıklarının eşsiz tonlamalar yayarak gökyüzünde yaptığı inanılmaz danstan alan, kendi masalının kahramanı olan kadınları hedef kitlesi edinen koleksiyon Aurora Borealis adını taşıyor. Duruşu ve seçimleri ile etrafında hayranlık uyandıran kadınların tarzlarıyla bütünleştirebileceği parçaları sayesinde sezon boyu adından sıkça söz etmeyi hedefliyor.

Kendi içerisinde bölümlere ayrılan koleksiyon modern ve feminen çizgilerle bir araya getirilen, asil bir görünüm sunan büstiyerler ve elbiselerin yanı sıra fırfırlı kumaş etekler, şık gömleklere eşlik eden pantolonlar ile sezona adını yazdırıyor.

Koleksiyonun enerjisini yansıtan turuncu, nar çiçeği ve mor gibi renklerin yanında detaylarda özenle kullanılan fuşya ve yeşil gibi canlı renklerle harmanlanmış koleksiyon, siyahın zarafetiyle soylu bir görünüm yakalamayı amaçlıyor.

Farkındalığını ortaya koyan kendine özgü tasarımları ile günün her saatine uyumlu dönüştürebilecek parçalar ile Hello Donne, sezonun kapılarını aralıyor.