SEZONUN ÖNE ÇIKAN GÖZLÜK MODELLERİ

Mevsimsiz aksesuar güneş gözlüklerinde, Şubat ayının öne çıkan modelleri şöyle;

MIU MIU SMU 01S

910-00_tl5

Çerçeve profili, ince asetat katmanların üst üste koyulmasıyla yaratıcı bir ‘kalp’ şekli sunuyor. Metal saplar ve köprünün ince yapısı, modele hafiflik hissi katıyor. Modelin 4 renk alternatifi bulunuyor.

 PERSOL PO3166S

820-00-tl_1

Hat sanatının büyüleyici el ustalığından esinlenen Persol, klasik şıklık ile modern tarzı harmanlayarak hafif formlarda sunuyor. Saplar üzerine dolma kalem uçları ve cetvel kalemleri ile hattatların alıştırmalarından esinlenen gravürler, minik perçinler, ikonik gümüş ok gibi seçkin detaylar göze çarpıyor.Farklı metal renk tonları ve polorize lens alternatifleri sunuyor. Modelin saplarının iç kısmında bu özel koleksiyonun imzası yer alıyor.

TOPTEN EYEWEAR GÖZALICI RENKLER

270-00-tl_1

Koleksiyonun trendy tasarımlarından biri olan bu tam yuvarlak model, şeffaf renkli lens seçenekleriyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Aynalı lens seçeneği de bulunan bu model, tarzını kendini ifade etme biçimi

olarak gören şehirli kadınların vazgeçilmezi olmaya aday.

VOGUE EYEWEAR LIGHT AND SHINE KOLEKSİYONU VO 4022S

280-00-tl_6

Pastel tonlar ile mat metal detayların bir aradakullanıldığı In Vogue serisinin bu modeli çift köprü detayıyla keskin sofistike bir tarza sahip. Aynalı lensler ve pastel renk seçenekleri bulunan bu hafif metal gözlük, en iyi görüş kalitesini garantiliyor.

Mat tonlarda siyah, kahverengi, mercan, gök mavisi, krem gibi renk alternatifleriyle sunuluyor.