SEYAHAT ETMEYİ SEVENLERE UYGUN ÇÖPÇATANLIK UYGULAMASI : MISSTRAVEL

Dünyanın hemfikir olduğu bir tez var: Sevgilini ve yakın arkadaşını en iyi tanıma yolu onlarla seyahat etmektir. Antiteziniz yoksa ve Tinder’ın aynı kelimeyle başlayan tanışmalarından sıkıldıysanız MissTravel’a bir şans verin.

Herhangi bir çöpçatanlık ya da tanışma sitesinde 5 dakikadan uzun bir zaman geçirdiyseniz siz de fark etmişsinizdir; yeryüzündeki herkesin ortak hobisi seyahat etmek. Kullanıcıların profilinde bu hobi belirtilmiyorsa da mutlaka Pisa kulesinin önünde ya da İspanyol merdivenlerinde çekilmiş bir fotoğrafla aynı sonuca varabiliyoruz.

Siz de seyahat etmeyi, yeni bir yerler keşfetmeyi, bilmediğiniz sokaklarda kaybolmayı seviyorsanız ve bu deneyimi yeni tanışacağınız muhtemel flörtünüzle yapmak istiyorsanız bu uygulamaya bir şans verebilirsiniz.

Uygulamanın ardında yatan fikir dünyayı gezmek ve birisiyle tanışmak isteyen insanların birlikte seyahat etmelerini sağlamak. Deneyeceklerin, güvenlik konusunda da uygulamayı ve kullanıcıları iyi incelemesi naçizhane tavsiyemiz.

MissTravel uygulamasını Tinder, OKcupid gibi hızlı sonuç veren fakat uzun vadeli ilişki isteyenler için yanlış kapı olan uygulamalardan en büyük farkı, seçtiğiniz kişiyle başka bir ülkeyi gezerken, yepyeni bir deneyim yaşıyorken tanıyor olmanız. Yıllardır tanıdığınız, anlaşılması çok kolay gibi görünen insanın bile seyahatte bambaşka bir insana dönüştüğü günümüz gerçekliğinde, bir insanı henüz tanırken bu sınavdan geçirmek de uzun vadeli ilişkiler için uygun bir ortam sağlar gibi duruyor..