Seyahat Boy Makyaj Malzemeleri Ürünleriyle Güzellik Harekete Kavuşuyor

Seyahat boy makyaj malzemeleri ürünleriyle güzelliğiniz harekete kavuşuyor. Bu yaz ışıl ışıl parlayacağınız, gündüz ve gece dikkatleri üzerinize toplayacağınız seyahat boy makyaj malzemeleriyle yazın tadını en çok siz çıkaracaksınız.

Çoğumuz bir makyaj istifçisiyiz. Güzellik raflarımızı dolduruyor peki ne kadarını kullanıyoruz. Çoğumuz kullandığımızdan daha fazla güzellik ürününe sahibiz ama içimizdeki güzellik tutkunu yeni ürünleri denemeye devam etmek istiyor.

Bu yüzden L’Occitane’ın mini seyahat boy makyaj malzemeleri dünyadaki yeni trendleri yakalayın.

Çok değil bir kaç yıl içinde markaların mini boyları büyük boylarından daha fazla satılacak gibi görünüyor. Bu yeni trend ile güzellik sektöründe ihtiyaçlara yönelik ürünü belirlemek ve daha uygun fiyatlı almak artık daha kolay.

L’Occitane bakım ürünleri mini boylarıyla bir adım önde!

Trendin öncülerinden biri de L’Occitane. Tamamen doğal özlerden oluşan aktif içerikler içeren ürünlerinin sizlerle beraber dünyanın her yerini dolaşarak banyo rafında tozlanmasının önüne geçmeyi hedefliyorlar.

Başta dünyada her dört saniyede bir satılan* Shea el kremi, mucizevi cilt yenileyicisi Overnight Reset Serum, mis kokulu Neroli & Orchidee Parfüm, ölmez otlu Divine Krem, besleyici özellikli, organik sertifikalı  Shea Butter ve Reine Blanche Aydınlatıcı Krem gibi pek çok sevilen ürünü tüketiciye mini boylarıyla ulaştırıyorlar. Bu arada, kurtarıcılar listesinde üst sıralara tırmanan dudak balm’larını de tabiki unutmayalım.

L’Occitane’ın minileriyle muhteşem ürünleri deneme fırsatı!

Bu yeni trend sayesinde, ürünleri düzenli bir şekilde kullanarak son kullanma tarihinden önce gerçekten bitiriyor ve hareketli hayatımıza kolayca katabiliyoruz.   L’Occitane Türkiye Pazarlama Direktörü Neslihan Demirkaya, Seyahat boy makyaj malzemeleri,  güzellikte bir yaşam biçimi haline geldi; kullanıcılar ciltleri için harika bir ürünü minimum yatırımla deneme fırsatı kazanıyor. Artık herkes hareket halinde ve seyahat boyu bakım ürünleri güzellik ikilemini çözüyor” diyor.

Hayatlarımız değişti, daha fazla insan evden çalışıyor. Ama bu olay durağanlıktan çok herkese daha fazla hareketlilik kazandırıyor. Bu yüzden güzellik de daha hareketli olma yolunda.

Bakım ürünlerinde küçük boylar söz konusu olduğunda, nicelikten çok sadelik, rahatlık ve kalite, trendin yükselmesine neden oluyor. İnsanlar ciltlerine sürdükleri konusunda artık daha bilinçli diyor Neslihan Demirkaya ve ekliyor; “10-15 yıl içinde seyahat boyu ürünlerin norm olması mümkün. Çünkü kadınlar kullandıkları ve en sevdikleri kişisel  bakım ve kozmetik ürünlerini kol çantalarında da taşımak istiyor.”