Sevgililer Günü’nde Aşkın Ritmi Sofitel İstanbul Taksim’de Atacak

Sofitel Istanbul Taksim, yılın en romantik gününde çiftleri büyüleyici atmosferinde ağırlamaya hazırlanıyor!

Sofitel Istanbul Taksim, Sevgililer Günü’nde çiftlere unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Şehrin en merkezi lokasyonunda konumlanan ve nefes kesen manzarasıyla dikkat çeken Oven Restaurant, özel menüsü ve eşsiz piyano resitaliyle çiftleri büyüleyici atmosferinde ağırlayacak.

Sofitel Istanbul Taksim’in Boğaz’ın eşsiz manzarasına sahip Oven Restaurant’ı, yılın en romantik günü için hazırladığı 5 aşamalı menüsüyle aşkın dilinden anlayanların damaklarında farklı izler bırakmayı vadediyor. Limitsiz alkollü içecekli Sevgililer Günü menüsü kişi başı 249 Euro, bu özel günü Sofitel Istanbul Taksim’de konaklayarak geçirmek isteyen çiftler için ertesi gün kahvaltı dahil konaklama fiyatı ise 199 Euro olarak sunuluyor.

Otelin tarihi dokusunu ve zarafetini en iyi biçimde yansıtan Sofitel Spa da Sevgililer Günü’nde çiftleri zihinsel ve bedensel yeniliğe davet ediyor. Sofitel Spa, Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan Serenity Hamam ve Masaj paketiyle 1 saatlik hamam deneyimi ve 1 saatlik aromaterapi masajını, yine güne özel hazırladığı ikramlar eşliğinde sunuyor. Çift olarak alınacak paketin fiyatı ise 380 Euro.