Koyu Lekelerden Kurtulmak “Garnier Gece&Gündüz Serum Seti”yle Çok Kolay!

Sağlıklı ve parlak bir cilt görünümüne sahip olmak herkesin hayali. Garnier’nin en yüksek konsantrasyona sahip Gece&Gündüz serum setiyle bu hedefe ulaşmak artık mümkün.

Doğal güzelliği ulaşılabilir hale getirerek her gün kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlama misyonunu üstlenen Garnier, Gündüz & Gece Serum setiyle cildin ışıltılı görünümünü arttırırken, ince çizgilerin ve koyu lekelerin görünümü azaltarak eşit olmayan cilt tonu ve dokusunun görünümünü iyileştirme konusunda ihtiyaç duyulan desteği sağlıyor. Solgun bir cilt görünümünü cildin yenilenmeye en yatkın olduğu gece boyunca cildi aydınlatan Gece serumuyla, parlak ve aydınlık bir cilt görünümü kazandırırken 6 günde koyu lekelerin görünümünü azaltan Gündüz serumundan oluşan set ile istenen cilde kavuşmak çok kolay.

Garnier  C Vitamini*Parlak Süper Aydınlatıcı Gündüz Serumu

Garnier Gündüz Serumu, yağlılık veya ağırlık olmadan gözle görülür sonuçlar veren bir formül sağlamak için Niasinamid, Salisilik Asit ile dikkatlice harmanlanmıştır. Salisilik asit, ölü cilt hücrelerini nazikçe eksfoliye ederken Niasinamid, yatıştırıcı özellikleriyle bilinen, trend bir vitamindir. İçeriğindeki Limon özü de serumun parlaklık verici özelliğini elde etmesini sağlar. Garnier’in yüksek konsantrasyona sahip ilk serumu olma özelliği taşıyan Garnier  C Vitamini*Parlak Süper Aydınlatıcı Gündüz Serumu, 3 günde daha eşit görünen bir cilt tonu ve daha pürüzsüz görünen bir cilde ulaşılmasına yardımcı olur. 

Garnier C Vitamini* Süper Aydınlatıcı Gece Serumu

Garnier’in en yüksek konsantrasyonda ilk serumu olan Garnier C Vitamini* Süper Aydınlatıcı Gece Serumu, %10 saf C Vitamini* ve hyaluronik asit içermektedir. İçeriğindeki Saf C Vitamini, aktif doğal kaynaklı ve en saf haliyle, antioksidan gücü sayesinde ciltteki solgunluk görüntüsünü engeller,gece boyunca ciltteki parlaklık görünümünü arttırmaya yardımcı olur. Ağırlığının  1000 katına kadar su tutmasıyla bilinen Hyaluronik Asit ise cildi yoğun bir şekilde nemlendirirken pürüzsüzleşmesine de katkıda bulunur. 2 ay düzenli kullanım sonrasında cilt parlaklığı, ince çizgilerin görünürlüğü, koyu lekelerin renk yoğunluğu, cilt tonu eşitliği ve cilt pürüzsüzlüğü üzerinde klinik etkisi olduğu kanıtlanmıştır.