Sessiz Lüks İle Detayların Görkemli Sessizliğine Tanık Olun

Viral bir trend olan ‘sessiz lüks’ kavramının öncüleri olarak kabul edebileceğimiz Sofia Richie ve Hailey Bieber’ın sergilediği tüm estetik görünümleri sizler için derledik. Keyifli okumalar!

Sessiz Lüks İle Detayların Görkemli Sessizliğine Tanık Olun / @sofiarichiegrainge

Karmaşık silüetler yerine daha sade ve daha basit görünümlerle şık olmayı tercih edenlerin vazgeçilmez trendi sessiz lüks, tahtını kimselere bırakmıyor! Sonbahar boyunca etkili olan moda trendi 2024 kışında da oldukça etkili olacak gibi gözüküyor.

İşte kombinlerinize ilham vermek ve her zaman trend kalmanızı sağlamak için hazırladığımız sessiz lüks öncülerinin öne çıkan görünümleri:

Ateşli Kadife İle Sessiz Lüks

@haileybieber

Dün katıldığı etkinlikte straplez kesimli ve kadife kumaşlı elbisesiyle öne çıkan Hailey Bieber, elbisesinde farklı bir detaya yer vermezken görünümünü altın renkli aksesuarlarıyla tamamladı. İşte mükemmel ve ateşli bir sessiz lüks modeli.

Minimalist Krem

@sofiarichiegrainge

Akımın şüphesiz en iyi temsilcilerinden olan Sofia Richie, tek omuzlu krem elbisesini siyah ayakkabı, sade bir kemer ve küpelerle tamamlıyor. Dağınık bir topuz ile görünümünü tamamlayan Richie, makyajında ise her zamanki gibi doğallıktan yana.

Şeker Kız Hailey

@haileybieber

Asimetrik kesim ve tarlatanlı mini elbiseyle objektife poz veren Hailey Bieber, beyaz çorapları ve siyah bantlı ayakkabılarıyla sessiz lüks trendini farklı bir şekilde gözler önüne seriyor.

Spor Sessiz Lüks

@sofiarichiegrainge

Krem rengi ceketiyle eskitme mom jean’i kombinleyen Richie, gümüş rengi parıltılı ve sivri burun topuklularıyla modaya yeni bir yön veriyor.

Günlük Klasik

@haileybieber

Siyah günlük bir kumaş pantolon ile gri blazer ceketini eşleştiren Bieber,  açık gri basic tişörtüyle oldukça günlük bir görünüm sergilerken şıklığı elden bırakmıyor. Dağınık bıraktığı saçları ve büyük siyah gözlükleriyle de lüksü iliklerimize kadar hissettiriyor.