Sephora, Gülen Ciltler Festivali ile Cildinize Baharın Işıltısını Yansıtacak!

Güzelliğin sınır tanımayan gücü Sephora’nın gelenekselleşen “Gülen Ciltler Festivali” için geri sayım başladı. Heyecanla beklenen festival kapsamında, farklı markaların özel cilt bakım ürünleri ve uygulamaları birbirinden ayrıcalıklı indirimlerle güzellik tutkunlarıyla buluşacak.

Sephora, Gülen Ciltler Festivali’ne özel 7-13 Nisan tarihleri arasında mağaza alışverişlerinde geçerli, 6-13 Nisan tarihleri arasında online alışverişlerde geçerli birbirinden avantajlı kampanyalar sunuyor. Online alışverişlerde 6 Nisan saat 20.00’dan itibaren ön satış ile başlayacak olan festivalin kampanyaları arasında, iki ve üzeri cilt bakım ürünü alışverişlerine kartsız müşteriler ve White Card sahiplerine %15 indirim; Black Card & Gold Card sahiplerine %20 indirim fırsatları dikkat çekiyor.

Gülen Ciltler Festivali, dünyanın en çok tercih edilen güzellik markalarının cildinize özen gösteren ürünlerini bir araya getiriyor. Etken maddelerle hazırlanan formülasyonları ile her cilt tipine uygun ürünler, bahara taze bir başlangıç yapmanızı sağlayacak.

Festival, cildini yeni bahara hazırlamak isteyen güzellik tutkunlarını, seçkin markaların nemlendiricilerinden serumlarına, anti-aging etkili bakım kremlerinden temizleme jellerine kadar pek çok farklı cilt bakım ürününü keşfetmeye davet ediyor. Cildinizin ihtiyaç duyduğu özeni göstermenizi sağlayacak ürünlerin Sephora Gülen Ciltler Festivali’ne özel avantajlı fiyatları sizleri bekliyor.