‘Kempinski Barbaros Reserve Rezidansları’ Uzun Ve Kısa Dönem Kiralamaları İle Stil Ve Lüksü Bir Arada Sunuyor

Bodrum, 3 Nisan 2023 – Dünyaca ünlü ve ödüllü Kempinski Hotel Barbaros Bay deneyimi ve ayrıcalığı ile yönetilen ‘Barbaros Reserve Rezidansları’ yeni sezonda misafirlerini ağırlıyor. Bodrum’un en özel lokasyonlarından Yalıçiftlik’te, sonsuz maviliğin kalbinde yer alan rezidanslar, konfor, rahatlık ve lüks deneyimini bir arada sunuyor. Dünyanın en güzel koylarından Gökova Körfezi’nin girişinde, mavi turun başlangıç noktasında yer alan ve el değmemiş benzersiz bir koya bakan proje, ferah alanları ve şık iç tasarımıyla bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan 42 özel rezidanstan oluşuyor.

Kempinski tarafından yıl boyunca kısa veya uzun dönemli olarak kiralanan ‘Kempinski Barbaros Reserve Rezidansları’ sıcak ve dinlendirici bir atmosfer vadediyor. Tatil veya iş seyahati için farklı sürelerde konaklamak isteyen misafirlere ideal çözümler sunan proje, zarif stili ile dikkat çekiyor.

Eşsiz deniz manzarası, özel havuzları, Kempinski tarafından sunulan lüks anlayışı, hizmet ve servisleri ile sofistike ve ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi yaşatan ‘Kempinski Barbaros Reserve Rezidansları’ tüm yıl boyunca misafirlerini ağırlıyor. Özgün ve modern mimarisi, geniş ve konforlu odaları, görüş alanında yer alan sanat eserleri ile konaklamayı vazgeçilmez bir zevke dönüştüren rezidanslar, “Dijital Butler” ile kişiselleştirilmiş bir hizmet de sunuyor.

Rezidanslar, metrelerce uzanan eşsiz sahili, mavi bayraklı özel plajı, 5.500 metrekarelik Barbaros Spa Merkezi ile dinlenmek ve enerji depolamak için benzersiz seçenekler sunuyor. Projenin etkileyici peyzajı ruhları dinlendirirken rezidans misafirleri düzenli peyzaj bakımı lüksüne de sahip oluyor.

Misafirler, 62.000 metrekarelik el değmemiş arazide zeytin, limon ve çam ağaçlarıyla çevrili olan bölgenin kendine has bitki örtüsüne ve Ege Denizi’nin nefes kesen manzarasına bakan rezidanslarında 7/24 concierge hizmetinden faydalanabiliyor.

‘Kempinski Barbaros Reserve Rezidansları’nın misafirleri Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’un deniz manzaralı restoranlarında sunduğu gastronomik lezzetlerin de tadına varıyor. Olives Restaurant Türk mutfağının modern yorumlarıyla misafirlerini bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Asya Pasifik mutfağının egzotik tatlarına yaratıcı bir yorum getiren Saigon Restaurant lezzet dolu saatler yaşatıyor. Mammadrau Restaurant lezzet tutkunlarına İtalya mutfağının en özel tatlarını, Villa Rossa ise dünya mutfaklarından ve yerel tatlardan bir seçkiyi sunuyor.