SELENA GOMEZ’DEN DUYGUSAL KONUŞMA

Pop müziğin en başarılı kadın seslerinden Selena Gomez, anlamlı ödül konuşmasıyla Amerikan Müzik Ödülleri‘ne damgasını vurdu.

Selena Gomez accepts the award for favorite female pop/rock artist at the 2016 American Music Awards in Los Angeles, California, U.S., November 20, 2016. REUTERS/Mario Anzuoni

2016 Amerikan Müzik Ödülleri‘nde Pop-Rock Dalında En İyi Kadın Sanatçı ödülünü alan Selena Gomez, duygusal ve bir o kadar anlamlı konuşması ile gecede herkesi duygulandırdı. Ödülünü almak için sahneye çıkan 24 yaşındaki şarkıcı, şu sözleri söyledi:

“Hepiniz ile %100 dürüst olduğum ilk an 2014 yılında bu sahneydi. Durmak zorundaydım. Çünkü her şeye sahiptim ama içim paramparçaydı. Sizi hayal kırıklığına uğratmamak için hepsini içimde tuttum ama sanırım biraz fazla tuttum ve kötü olan ben oldum. Instagram’da vücutlarınızı görmek istemiyorum. Burada olan şeyi görmek istiyorum(kalbini tutarak). Onaylama falan istemiyorum. Sizce şu an ihtiyacım var mı? Söyleyebileceğim kalbim yerlerdeydi ve her günümü paylaştığım sizlerle bunu paylaştığım için çok minnettarım. Hayranlarıma çok teşekkür ederim. O kadar sadıksınız ki sizi hak etmek için ne yaptığımı bile bilmiyorum. Ama eğer kırıldıysanız kırgın kalmak zorunda değilsiniz. Bana saygı duyun ya da duymayın ama bu benim hakkımda duymanız gereken tek şey. Çünkü ben insanları önemsiyorum.”

Konuşma sonrasında Ariana Grande, Lady Gaga gibi birçok ünlü isim tebrik etiği şarkıcının bu duygu dolu anlarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=FTMN9XDkCCE