Şehrin Sokaklarından Doğaya: Timberland Solar Wave S

Timberland, bizi şehrin sokaklarından doğayla buluşacağımız rotalara götürmek için modern tarzı ve sıcak havalarda ultra konfor sağlayan hafif GreenStride™ Solar Wave ST koleksiyonunu tanıttı. Uzayan günler ve ısınan havalarla birlikte outdoor macelar için ideal bir seçenek olarak öne çıkan Timberland’in hafif ve eko-inovatif GreenStride™ Solar Wave ST koleksiyonu ile bu yaz adımlarımız güneşi takip edecek!
 
Timberland, “Chase the Light” adını verdiği GreenStride™ Solar Wave ST koleksiyonunu tanıttı. Bu koleksiyonda yer alan ayakkabılar modern tasarımı ve hafif yapısıyla yaz aylarında en çok ihtiyaç duyulan üç şeyi bir arada sunuyor: performans, konfor ve stil. Koleksiyonun yenilikçi tasarımı, sezon renkleri, hafiflik ve nefes alan dış taban özellikleri sayesinde tüm ihtiyacı karşılıyor.


 
Koleksiyonda yer alan ayakkabılar, en az yüzde 50 geri dönüştürülmüş plastik içeren ReBOTL™ kumaş, şeker kamışı ve doğal kauçuk da dahil olmak üzere yüzde 75 yenilenebilir biyo-bazlı malzemelerden elde edilmiş GreenStride™ taban teknolojisi ile hem adımları hem de gezegendeki ayak izini hafifletmeyi hedefliyor.
 
GreenStride™ Solar Wave ST Slip-On model erkek ayakkabılar ayağı kavrayan dış tabanı ve lastikli esnek formu sayesinde uzun yürüyüşler ve aktif sporlar için her adımda ihityaç duyulan dengeyi sağlayabiliyor. Bu ürün siyah ve bej renk alternatifleriyle karşımıza çıkıyor. (1.999 TL).
 
Timberland GreenStride™ Solar Wave ST bağcıklı erkek spor ayakkabılar ise kavrayıcı dış tabanı sayesinde uzun yürüyüşler sırasında ayağa ekstra destek sunuyor. Hava alabilen dış yüzeyi
 
sıcak havalarda ayakların nefes almasını sağlarken, hafif yapısı sayesinde gün boyu kullanımda bile ultra konforu mümkün kılıyor. Bu model iki renk alternatifine sahiptir.