Secret of B İmzalı Hester&Cook Tasarımlarıyla Vintage İzler Taşıyan Sofralar

Stiliyle ilham veren N. Berrin AK, kendi evi için arayışında olduğu ancak bulamadığı mobilya ve aksesuarların tasarımlarını kendisi gerçekleştirerek SECRET OF B markasını yarattı.

SECRET OF B, markanın kurucusu ve yaratıcısı N.Berrin AK’ın kendi markasına ait tasarımlarına, GG Collection’dan sonra renkli ve eğlenceli bir sofra aksesuarları üssü olan dünyaca ünlü Hester&Cook’u ekledi.

Secret of B İmzalı Hester&Cook Tasarımlarıyla Vintage İzler Taşıyan Sofralar

Amerikalı çift Robbie ve Angie Hester Cook’un kurmuş olduğu marka, hayatın kendisini bir kutlama olarak ele alıyor. El yapımı aydınlatmalardan birebir görselleriyle resmedilen tasarımlara kadar vintage izler taşıyan, kâğıttan sofra aksesuarlarına imzasını atan Hester&Cook, özenle tasarlanmış bir sofrayı en ufak parçasıyla bir kutlama atmosferine dönüştürmeyi başarıyor.

Zamansız mekanlar yaratmanın ipucu, geçmişi anımsatan ancak modern yaşam stillerine de ayak uydurabilen, özgün, karakteri ve bir duruşu olan mobilya ve aksesuarlar seçmekten geçiyor. Evin ruhunu ve ana karakterini de işte bu seçimler oluşturuyor. “The Secrets of B”, markanın kurucusu N. Berrin AK’ın ‘Berrin ruhu’ dediği, kendi imzası niteliğini taşıyan eşsiz bir tasarım arenası.

Yıllardır dünya devi markalardan ikisinin Türkiye distribütörlüğünü gerçekleştiren N. Berrin AK, ‘The Secrets of B platformunun kurucusu, yaratıcısı ve aynı zamanda markanın hikayesinin ardındaki isim. Secret of B’nin hikayesi yaradılışın her bir noktasında O’nun sırrına olan inancımla başladı. Yaş aldıkça sorguladığım, anlamaya çalıştığım evrenin sırlarının, aslında kendimde yani her birinizde olduğunu keşfettiğimden beri yaratıcılığın önemi benim için farklı bir boyut kazandı. İşim gereği birçok büyük markanın satın almasını ve temsilciliğini yaptığım son 20 yıldaki tecrübemi, kendi ürünlerimin yer aldığı “The Secrets of B” platformunda birleştirip, kullanmaktan keyif aldığım diğer markaların ürünlerini de sunabileceğim bir web sitesi hayali ile sizlerle buluşturmak istedim. Bu hayalle yola çıktığım bu oluşumda, web sitesindeki her bir üründe Berrin Ruhu’nu bulacaksınız.” sözleriyle markanın hikayesine değinen AK, hiçbir yerde bulamayacağız, hikayesi olan, yaşanmışlığı hissettiren mobilya ve aksesuarların tek çatı altında toplandığı sıcakkanlı ve ilham veren bir markaya imzasını atmış.

The Secrets of B”, eklektik stiliyle birbirinden özgün, yaratıcı mekanlar yaratmayı hedefleyen bir tasarım platformu. Berrin Ak’ın kendi tasarımları Secret of B markasıyla satışa sunulurken, GG Collection markalı sofra aksesuarlarından seçimini tek tek kendisinin gerçekleştirdiği seçkiyi de aynı anda satışa sunuyor.

Secret of B İmzalı Hester&Cook Tasarımlarıyla Vintage İzler Taşıyan Sofralar

Berrin ruhunun, seçimlerinin bir yansıması niteliğini de taşıyan bu eşsiz koleksiyonun en önemli noktası, her bir parçanın stiller üstü zamansız bir duruşa sahip olması. Koleksiyondaki her bir parçayı, istediğiniz stille kombinleyebilir, yıllarca keyifle kullanabilirsiniz. Her bir parça, aslında birer joker seçim.

Berrin ruhunu hissettirecek her bir parça, hafızalara yer edecek ve adım attığı her mekânda yeni maceralara karışacak.