Sebamed Baby Kompakt ile bebeklerin narin cildine göre temizlik!

Bebeklerin hassas cildine uygun yapıdaki ürünleriyle ebeveynlerin içini rahatlatan ve bebeklerin yüzünü güldüren Sebamed Baby, bebeklere narin bir temizlik sunuyor.

Sebamed Baby Kompakt ile bebeklerin narin cildine göre temizlik!

Geliştirdiği özel formülüyle bebeğinizin cildine ekstra bakım sağlayan Sebamed Baby Kompakt, havaların soğumasıyla birlikte kuruyan ve daha da hassaslaşan bebek cildine ekstra bakım sağlıyor. Bebeklerin kış aylarında bile pürüzsüz ve yumuşak bir cilde kavuşmasına yardımcı oluyor.

Bebeklerin cildi yetişkinler gibi kendini dış saldırılara karşı koruyamayacak kadar hassas ve savunmasız olabiliyor. Tam anlamıyla güçlenemeyen cilt bariyerlerinin zarar görmemesi adına en doğru ürünleri seçmek gerekiyor.

pH 5.5’lik değeri ile cildin doğal koruyucu tabakasının gelişimini destekleyen Sebamed Baby Kompakt, buğday tohumu yağı ve panthenol içeren hassas formülüyle bebeğinizin narin cildine zarar vermeden kuruluk ve tahriş riskini en aza indirgiyor. 

Yalnızca soğuk hava şartları değil sabun kullanımı da bebeklerin cilt temizliğinde kurumaya yol açan sebepler arasında yer alabiliyor. Hassas bebek ciltleri düşünülerek üretilen Sebamed Baby Kompakt, sabun, paraben, alkol ve alkali içermeyen yapısı ile cildi kurutmadan nem dengesini koruyor. Bununla birlikte cildin doğal lipid dengesini muhafaza ederek yenilenmesine de yardımcı oluyor. 

Klinik ve dermatolojik olarak test edilmiş Sebamed Baby Kompakt ile bebeklerin cildi her mevsimde narin ve pürüzsüz oluyor.