Sarmaşık Zamanı Yeni Bölümleriyle TOD’da!

TOD’un her hafta ilgiyle takip edilen dizisi Sarmaşık Zamanı, 2 Kasım Perşembe günü 13’üncü ve 14’üncü bölümleriyle izleyiciyle buluştu.

Sarmaşık Zamanı Yeni Bölümleriyle TOD’da!

TOD’un senaryosu ve oyuncu kadrosuyla çok konuşulan dizisi Sarmaşık Zamanı’nın 13. ve 14. Bölümleri, 2 Kasım Perşembe günü izleyici ile buluştu. 

Sarmaşık Zamanı Yeni Bölümleriyle TOD’da!

Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle ilgiyle takip edilen dizinin yeni bölümlerinin konusu ise şu şekilde; 

13.bölüm ve 14.bölüm özeti: 

Ezgi Kerem’den ayrılmaya karar verir ama bu kararı kabul etmeyen birini ikna etmesi gerekir. Metin, Elif’e büyük bir itirafta bulunur. Arzu, Metin’in ona yaşattıklarından sonra büyük bir korkuyla yaşar. Arzu’nun duyduğu korkuyu daha da perçinleyecek hamle Ali’den gelir. Metin, yaşananların tek sorumlusu olarak Arzu’yu görmeye başlar. Karakolda, Ezgi’nin peşindeki adama dair bir iz aranır. Sorguya çağırılan bir isim, Ezgi’nin geçmişine dair verdiği bilgilerle, polisin dikkatini Ezgi’nin üzerine çeker. Ezgi, oğlunu Kerem’in elinden almanın bir yolunu arar. Münevver, Ali’yle ilgili bir gerçeği öğrenmenin şokunu yaşarken, Ezgi ve Kerem’i barıştırmak için elinden geleni yapar. Arzu, Ali’yle yüzleşmeye karar verir. Ali, Arzu’dan öğrendiği bir gerçekle öfkeden deliye döner. Karakolda, Arzu’nun tırnaklarındaki dokunun sonuçları ortaya çıkınca sorgunun seyri değişir. Karakola gelen gizemli bir paket, Arzu’nun katili olabilecek kişiye işaret eder. 

Başrollerinde Burçin Terzioğlu ve Onur Tuna’nın yanı sıra Hazal Türesan ve Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı, Gökçen Usta’nın yönetmen koltuğuna oturduğu projenin senaryosunu Savaş Korkmaz kaleme alırken, oyuncu kadrosunda usta isimler Tilbe Saran, Emre Karayel, Emel Çölgeçen ve Özgür Emre Yıldırım yer alıyor. Sarmaşık Zamanı’nın dev oyuncu kadrosunda ayrıca Pervin Bağdat, Pelin Ermiş, Müge Bayramoğlu, Mesut Yılmaz, Gökçe Güneş Doğrusöz, Ayşe Melike Çerçi, Uğur Karabulut, Funda Güray, Yılmaz Sütçü, Fatih Berk Şahin gibi başarılı isimler bulunuyor. Dizinin idari yapımcılığını ise OM CONTENT üstleniyor.

TOD’un yurt dışında da izleyiciyle buluşan dizisi Sarmaşık Zamanı, Türkiye ile aynı anda MENA bölgesi ülkelerinde de yayınlanıyor.