Sarının Sıcaklığında Muhteşem Bir Kır Düğünü

Düğün sezonunun yaklaşmasını sabırsızlıkla bekleyenlerdenseniz size muhteşem bir düğünden karelerle ilham vermeye geldik. Özellikle bohem kır düğünlerine ilham verecek bu harika galeri Amerikalı bir çiftin düğün öncesi çektirdiği özel fotoğraf çekiminden.

Düğünün en dikkat çeken ve ilham veren kısmı doğanın sıcak tonlarına uyan gelinlik seçimi. 2017 yazında sıkça göreceğimiz çuha sarısının koyu bir tonunda seçilen gelinlik sevdiğimiz markalardan Sarah Seven imzalı..

Altın sarısına yakın bir tonda seçilen gelinlik mürdüm/bordo tonlarında bir topukluyla ve bu tonlara uyumlu bir çiçek aranjmanıyla tamamlanmış. Gelinin saçı düğünün tarzı gibi sade fakat çarpıcı.

Hippi unsurlar içeren düğünde nikah için seçilen tak üçgen formda ve kuru çiçeklerle süslenmiş, doğal tonlarda saksılarla sabitlenmiş ahşaptan oluşuyor. Bu muhteşem düğün öncesi çekimin kurulduğu atmosferin sıcak tonları davetliler için hazırlanan sembolik yer sofrasında da gözümüze çarpıyor. Kilim üstüne kurulu köşede marakeş tarzı pufların ve ahşaba yakışan kiremit tonları, masadaki çiçeklerle desteklendirilmiş.

İlham veren kır düğününden unutulmaz kareler için galeriye tıklayın..

southwestroadtrip-styled-01