Sandro İlkbahar/Yaz 2024 Kadın Koleksiyonu Kozmopolit Kadınların Gardırobunu Yansıtıyor

SANDRO İlkbahar-Yaz 2024 koleksiyonu, enerjisi farklı tarzların birleşimi olan kozmopolit kadınların gardırobunu yansıtıyor. Siluetler, kontrast bir etki ve hacimlerin birleşimiyle şekilleniyor.  

Sandro İlkbahar/Yaz 2024 Kadın Koleksiyonu Kozmopolit Kadınların Gardırobunu Yansıtıyor

Baştan uca dinamik bir görünüm sunan modern tasarımlar SANDRO yeni koleksiyonunda ön plana çıkıyor. Kısa ceketler, vücuda oturan bluzler ve geniş pantolonlar koleksiyonun ikonik tasarımları arasında yer alıyor. Titiz el işçiliği barındıran fırfırlı elbiseler SANDRO kadınının dinamik görünümüne hareket katıyor.

90’ların feminen stili denildiğinde akla gelen siyah ve beyaz, yumuşak grilerle bir araya gelerek kolej üniformalarının disiplinini yansıtıyor. Parlak taşlar gündüzden geceye günün her anı giyilebilecek jean ve jarse kumaşlarla tasarlanan giysileri tamamlıyor. Yaz, SANDRO ile renkli giysilerde vücut buluyor; güneşin döngülerini çağrıştıran renk paleti gözleri kamaştırıyor. Hindistan etkilerini yansıtan şal desen koleksiyonun ikonik parçalarında hayat buluyor. Kroşe takımlar, metalik çiçeklerle harmanlanan saten yumuşaklığı kontrast bir etki uyandırıyor.