Sağlıklı Görünen Bir Cilt İstiyorsan Seni Buraya Alalım

Uzman cilt bakım markası Kiehl’s, sağlıklı görünen bir cilt için etkin formülleriyle cilt bakım rutininize güç katmaya devam ediyor. Kiehl’s, mağazalarında cilt bakım tutkunlarına sunduğu hizmetleri anlattığı yeni reklam filmini izleyici ile buluşturdu. Kiehl’s Ailesi’nin en yeni üyesi Burcu Biricik’in yer aldığı filmde, markanın cilde iyi gelecek ürünü keşfetmenin en güzel yolunu sunduğunun altı çiziliyor.

170 yılı aşkın cilt bakım uzmanlığı ile Kiehl’s, doğadan ilham alan ve bilimsel olarak kanıtlanmış formüllerini Kiehl’s dostları ile buluşturuyor. Kiehl’sın, mağazalarını ziyaret eden cilt bakım tutkunlarına sunduğu ürün ve hizmetleri anlatan yeni reklam filmi yayınlandı. Kiehl’s uzmanlığını esprili anlatım diliyle ön plana çıkartan reklam filminde Kiehl’s marka partneri ve oyuncu Burcu Biricik rol alıyor. Kendisi de sıkı bir Kiehl’s Dostu olan Biricik, Kiehl’s Dostları’nı kapıda karşılayan ikonik iskelet sembolü  “Mr. Bones” ile eğlenceli anlar yaşayarak izleyicileri gülümsetmeye hazırlanıyor.

Doğayla bilimi buluşturan uzman cilt bakım markası Kiehl’s, mağazalarına gelen misafirleri için Kiehl’s Cilt Bakım Uzmanları tarafından yapılan cilt analizi servisi sağlıyor. Cilt analizinin sonuçlarına göre kişiye ve cilt endişelerine özel cilt bakım rutini öneriyor. Son olarak, Kiehl’s misafirlerin önerilen rutini deneyimleyebilmeleri için önce ürünlerin deneme boylarını hediye ediyor. Kiehl’s bu servisiyle, cilde iyi gelecek ürünleri keşfetmenin güzel bir yolunu sunuyor.

New York’a özgün bir eczane olarak kapılarını açan Kiehl’s, bugün sağlıklı cilt görünümü isteyen cilt bakım tutkunlarının favori markalarından olmayı sürdürüyor.170 seneyi aşkın süredir doğadan ilham alan ve bilimsel olarak kanıtlanmış formüllere sahip marka, sağlıklı ve aydınlık görünen bir cildin sırrını veriyor.