Porland’ın Özgün Tasarımlarıyla Annenizi Mutlu Edin

Annenize, onun ruhunu yansıtan bir hediye vermek ister misiniz? Özgün tasarımlarıyla estetik ve şıklığı bir arada sunan Porland’ın birbirinden zarif seçeneklerden oluşan ürün yelpazesinde her annenin zevkine hitap edecek bir hediye alternatifi bulmak mümkün.

Renklerin gücünü ilan ettiği ilkbahar sezonunda Porland, Anneler Günü için birbirinden şık serileriyle hediye arayışına son veriyor. Üstelik 02 – 08 Mayıs tarihleri arasında Anneler Günü’ne özel sürpriz indirimler de Porland mağazalarında ve www.porland.com adresinde sizi bekliyor.

Özgün tasarımları ve her zevke hitap eden ürünleriyle yaşam alanlarına şıklık katan Porland, en değerli varlığımız annelerimiz için Anneler Günü’nde birçok hediye alternatifi sunuyor. Sofra sunumlarına ilgi duyan anneler için birbirinden şık servis ürünleri, sağlıklı pişirim grupları, kahve tutkunu annelerin Türk kahvesi keyifleri için göz alıcı fincanlar ve yaşam alanlarına renk katan göz alıcı serileri ile hayatımızın en değerli varlığı annelerimizin bu özel günde de kalbini fethediyor.

Hem sağlıklı, hem şık hediye arayanlara Cookland

Sağlıklı pişirmeye olanak tanıyan yepyeni pişirim grubu Cookland, kendi mutfağının şefleri olan annelere “Pişir Sun Sakla” pratiklik ve fonksiyonelliği birarada sunuyor.  Farklı boyutlarda tencereler, sahanlar ve fırın kaplarından oluşan geniş bir ürün yelpazesi ile satışan sunulan Cookland serisinden anneniz için en uygun hediyeyi seçmeniz mümkün. Ocak, fırın, ızgarada pişirim, sofrada sunum ve buzdolabında saklama gibi çok yönlü özellikleri bulunan koleksiyon, porselen yapısının getirdiği sağlıklı pişirme özelliğinin yanı sıra; dekoratif görünümüyle de mutfağa ve sofralara şıklık katıyor. Aynı zamanda rahatsız edici yemek kokularını önleyerek mutfakta vakit geçirmeyi seven anneler için yemek pişirmenin keyfini ikiye katlıyor.

Annenize yakışan zarafet Porland’da

Porland, Limoges Glittering Kahve Takımı ve Botanical Kahve Takımı ile modern ve şık tasarımlar eşliğinde tüm annelere keyifli bir kahve içme deneyimi vaat ediyor. Bereketin simgesi Fatma Ana’nın Eli kullanılarak tasarlanan Glamorous Koleksiyonu ise bereketli sofralarda annenizin aradığı zarafeti masasına taşıyor.  Etnik desenlerin ve göz alıcı renklerin kullanıldığı büyüleyici koleksiyon, huzurlu sofraların mutluluğuna şahitlik ediyor.

Günün her anına uygun modern ve zarif seçenekler sunan Porland, siyahın asaletini taşıyan Decipula Peçetelik, Decipula Meyve Sepeti, Decipula Metal Kap, Decipula Ekmek Sepeti seçenekleriyle anneler için geleneksel sunumlara ek olarak, dekorasyona çağdaş bir yorum getiriyor.

Anneniz ile en güzel anılarınızı ölümsüzleştirmek için Porland’ın birbirinden şık gold ve gümüş detaylı çerçeveleri ideal hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Dekorasyon tutkunu bir anneniz varsa Porland koleksiyonundaki sıra dışı biblo ve dekorasyon ürünleriyle de onu mutlu edebilirsiniz.

Koku seven anneler için Porland Vita…

Anneler Günü için etkileyici kokuları ile Porland Vita, doğadan ilham alan eşsiz oda kokuları ve kolonyaları ile günümüzün modern koku kodlarını kendine özgü çizgisiyle yeniden yorumluyor. Eşsiz çiçek notalarıyla üretilen Porland Vita Floral Line veya büyüleyici etkisiyle hoş bir atmosfer yaratan Porland Vita Amber ile annenizin başını döndürebilirsiniz.