Sagaza for Boyner Koleksiyonuna Özel Işıltılı Davet

Her sezon hayata geçirdiği tasarımcı ve özel marka iş birliklerine bir yenisini ekleyen Boyner, son olarak Sagaza ile modanın ritmini tutmaya devam ediyor. Bu özel iş birliği ile “couture” işçiliğin izlerini taşıyan bir koleksiyona imza atan Sagaza’nın sadece Boyner’e özel tasarladığı ‘Sagaza for Boyner’ koleksiyonun etkinlik daveti Boyner İstinyePark İstanbul’da gerçekleşti. 

Moda dünyasındaki iş birlikleri ile sıra dışı koleksiyonlar sunan Boyner, bu defa Sagaza ile bir araya geldi. Yeni bir yüze kavuşan Boyner İstinyePark İstanbul’da, ‘Sagaza for Boyner’ koleksiyonu için düzenlenen özel davete Sagaza Kreatif Direktörü ve Moda Tasarımcısı Zelia Kaçar, markanın CEO’su Baki Süslüer, Ece Vahapoğlu, Eliz Fındık, Özlem Ada Şahin, Sercan Yaşar ve Yasemin Yürük gibi isimler katıldı.

Göz Alıcı Koleksiyon Sadece Boyner’de

Yaz davetleri, düğün ve mezuniyetler için haute couture işçiliğin zarafetini modanın modern çizgileri ile buluşturan Sagaza’nın Boyner’e özel tasarladığı “Sagaza for Boyner” kapsül koleksiyonunda 33 şık gece elbisesi yerini alıyor. Rengi, modeli veya kesimiyle özgün ve yaratıcı bir stil arayanların seveceği Sagaza’nın Boyner için tasarladığı bu özel koleksiyonda göz alıcı silüetler dikkat çekiyor. Ustalık gerektiren tasarım detaylarının ve ışıltıların öne çıktığı koleksiyonun renk paletinde ise siyah, kırmızı, bordo, somon ve gri başrolde. 

Cesur bir duruşun yansıması olan koleksiyonda pencere detayları ve asimetrik kesimler, drapelerle birleştirilerek hareketli bir tarz sunuyor. Elbiselerin yanı sıra rahatlıkla şıklığı birleştiren takımlar ise şık davetlerin kodlarını yeniden tanımlayarak koleksiyonun kilit parçalarının başında geliyor. 

Boyner, genç ve dinamik bir tasarım anlayışıyla hazırlanan Sagaza for Boyner’ koleksiyonu ile davetlerde, zarif ve şık görünüme sahip olmak isteyenleri Boyner mağazalarına, boyner.com.tr ve Boyner uygulamasına bekliyor.