Saç Bakımını İçten Yapmak Artık Daha Kolay

Gummy’ler, kapsüllere alternatif en yeni trend. Saç uzmanı Forcapil’in bu yenilikçi ve pratik formülasyonu, çiğnemeyi yumuşak ve keyifli hale getirmek için üretildi. Özellikle Fransa ve İspanya’da en hit ürün haline gelen Forcapil Gummy, nefis meyve tadı ile sadece saçları canlandırmak ve büyütmek için tasarlandı.

 Saç gücü ve sağlığı konusunda uzman olan Fransız Arkopharma Laboratuvarları,şeker içermeyen, meyve pektini ile lezzetlenen Forcapil Gummy ile saçı güçlendirmek ve büyümesini hızlandırmak için yüksek dozda vitamin, mineral ve at kuyruğunu birleştiriyor.

Pratik tarafı: Çok lezzetli ve günün her saatinde ve susuz alınması kolay… Sakız benzeri tatlı gummy’ler, kapsüllere alternatif olarak yeni trend. Saç gücü ve sağlığı konusunda uzman olan Arkopharma Laboratuvarları, Forcapil Gummy’leri saçına içten bakmak isteyen ama vakit ayıramayanlar için geliştirdi.Saç lifine güç ve canlılık kazandırmak için keratin, proteinlerin normal sentezine katılmak için çinko içeriyor. Saç büyümesini teşvik etmek için atkuyruğu (Equisetum arvense), saçı güçlendirmek için Biotin, esnek, parlak ve dirençli saçlar için Selenyum ve antioksidan olması için C Vitamini içeriyor.