Royal Fern’den Benzersiz Yoğun Etkili Serum: Yeni Retinol Solution

Lüks cilt bakım markası Royal Fern’ün probiyotikler, mantar ekstraktı, cildi besleyen birçok vitamin ve bileşenle geliştirdiği yeni Retinol Solution, yaşlanmanın etkilerini gözle görülür şekilde azaltır. Retinolün sıkılaştırıcı, glikolik asidin parlatıcı etkisiyle cilt daha sıkı, pürüzsüz ve genç bir görünüm kazanır.  

Daha sıkı ve genç görünümlü bir cilt için yenilikçi bir tedavi sunan yeni Retinol Solution, sıkılaştırıcı retinol ve parlatıcı glikolik asidin birleşimiyle yaş almaya bağlı oluşan ince çizgileri ve kırışıklıkları gözle görülür şekilde azaltır. Cilt tonunu eşitler, cilde pürüzsüz bir parlaklık katar. Alkol ve parfüm içermeyen, tümüyle vegan içeriklerle geliştirilen çok yönlü yaşlanma karşıtı serum kırışıklık, kuruluk ve tahriş gibi cilt problemlerinin önüne geçer. 

Retinolün cildin derinliklerine ulaşması için yavaşça çözünen kapsüllenmiş retinol kompleksi, leke ve gözenek görünümünü azaltır. Yenilikçi mantar özü, cilt tahrişini engeller ve yeni Retinol Solution’ı her cilt tipine uygun hale getirir. Cildin koruma fonksiyonunu güçlendiren ve cildin nemini artıran probiyotikler, tahriş olmuş ciltleri rahatlatır. Konsantre A vitamini, cildi sıkılaştırırken, cilde esneklik kazandırır. Cildi pürüzsüzleştirirken, aynı anda nemlendirir. Sonuç olarak cilde daha genç bir görünüm sağlar. Konsantre AHA’lar, cilt parlaklığını destekler ve pigment oluşumunu engelleyerek dengeli bir cilt yaratır.