RITA ORA, ADIDAS ORIGINALS İÇİN HAZIRLADIĞI YENİ KOLEKSİYONU TANITTI

Adidas Originals ile işbirliğinin ikinci yılında yeni koleksiyonunu tanıtan Rita Ora; “Koleksiyonlarımı, kendini ifade edebilen parçalar için tasarlıyorum” dedi. Color Paint Pack (Renkli Boya Paketi) adını taşıyan yeni koleksiyonda, Rita Ora’yla özdeşleşen bol grafikli çiçek motifleri, klasik Run – D.M.C- tarzı eşofmana feminen yorum ve etkileyici karikatürize motiflerle bezeli spor ayakkabılar gibi tüm imza parçaları görmek mümkün.

rita-adidas-1

“Kadınların spor kıyafetlerle kendini hem güçlü ve rahat hem de seksi hissedebilecekleri parçaları yaratmayı seviyorum” diyen Ora devam ediyor; “İçinde rahat etmeli ve onu taşıyabilmelisin!” New York City’deki evinden çıkarken sıkça paparazzilere yakalanan America’s Next Top Model yarışması sunucularından İngiliz şarkıcı Rita Ora, şık ve rahat kombinler yaratmanın, kırmızı halı şıklığını yakalamak kadar önemli olduğunu vurguluyor.

rita-adidas-2

Spor ama seksi, erkeksi sokak stiliyle spor giyimin çıtasını yükselten Ora, “Adidas o kadar rahat ki—son moda bir gece elbisesi giydiğimde bile altına Stan Smith’lerimi geçiriyorum” diyor.

rita-adidas-3

40 dolardan başlayan fiyatlarla rahat yaşam tarzını benimsemeniz için her zaman olduğundan çok daha fazla nedeniniz olduğu bir gerçek. Öne çıkan parçalarının arasında renkli, rakamlarla kaplı kapüşonluların ve elbiselerin de olduğu koleksiyon 18 Ağustos’ta satışa çıktı.

rita-adidas-4

“Aslında her şey malzeme ve renk” diyen Ora bir klasik olarak kabul edilen Superstar ve son gözdesi Tubular Defiant spor ayakkabılarını da yeniden yorumluyor. Yaklaşan Fashion Week için de hazırlanan Ora elinden gelenin en iyisini yapmayı hedefliyor.

rita-adidas-5

Ön sıra stili için nasıl bir stil düşündüğü sorularına cevap olarak ise Ora, “Parçaları aksesuar, mücevher ve saç stilimle tamamlamayı planlıyorum!” diyor.

rita-adidas-6