Reebok Kort Kültürünü Yansıtan Club Koleksiyonunu Tanıttı!

Geçmişten günümüze klasikleşmiş tarzıyla öne çıkan Reebok, Club C Koleksiyonu ile ikonik modeller sunuyor. Zamansız modelleri trend dokunuşlarla yorumlayan Reebok, kort kültürünü yansıtan modelleri kadınların ve erkeklerin radarına takılacak!

Reebok Kort Kültürünü Yansıtan Club Koleksiyonunu Tanıttı!

İkonik modelleriyle her dönem trendlere yön veren Reebok, Club C koleksiyonuyla sneaker tutkunlarının seveceği model alternatiflerini bir arada sunuyor.  

Kort kültürünü yansıtan Club C koleksiyonu, kalın tabanlı ve high sneaker modelleriyle tarzınızın en iyi parçası olmaya aday olurken. Reebok DNA’sını taşıyan yeşil detaylar ise en sade kombinlerize bile renk katıyor. Ayakkabının üst kısmında kullanılan yumuşak deri her mevsim için kusursuz bir kullanım sunarken, orta tabanında bulunan EVA taban yastıklama yaparak gün boyu rahatlık sunuyor. Dış tabanında kullanılan kauçuk ise farklı zeminlerde güçlü tutuş sağlıyor. 

Tenis kültüründen ilham alan detaylarla dikkat çeken Club C Geo Mild Koleksiyonu ise, bilekli ve deri üst kısmı ile göz dolduruyor. Islak havalarda su geçirmez yapısıyla konforlu adımlar atmanızı sağlayan modeller, bağcıklı yapısı ile de giyim kolaylığı sunuyor. 

Yumuşak renk tonlarıyla soğuk havalarda içinizi ısıtacak koleksiyon Reebok mağazalarında ve www.reebok.com.tr’de  sizleri bekliyor!