Re-SIS İle Doğa Dostu Bir Kış Koleksiyonuna Tanık Olun

Şık tasarımlarıyla, rahatlığı ve konforu ön planda tutan Re-SIS, günün her saatine uyum sağlayacak kombinleri ile yeni sezonun da vazgeçilmezi olmaya hazır.

Re-SIS İle Doğa Dostu Bir Kış Koleksiyonuna Tanık Olun

Artan kumaş ve aksesuarlardan tasarladığı doğa dostu ürünleriyle çabasız bir şıklık vadeden Re-SIS, kumaş ve dikiş kalitesiyle de hayranlık uyandırmaya devam ediyor.

Özgün tarzı ve basic modelleriyle spor ve şık parçaların vazgeçilmezi marka, kış mevsimine özel renk ve tasarımlarıyla yepyeni bir koleksiyona imza attı. Koleksiyonda, sezon boyunca vazgeçilmeziniz olacak eşofman takımları, her parça ile kombinlemeye uygun t-shirt modelleri ve dahası birbirinden özgün tasarımlar yer alıyor.

Koleksiyonun %80’i stok kumaşlardan

Üretimde, sürdürülebilirliğe verdikleri önemin altını çizen Re-SIS kurucu ortaklarından Cansu Kısacık Aksoy, “Kumaş ve dikiş kalitesi bizim için elbette önemli. Ancak, öncelikli olarak önem verdiğimiz bir diğer konu da, sürdürülebilirlik. Markamızdaki koleksiyonların neredeyse %80’i stok kumaşlardan üretiliyor. Sürdürülebilir üretimin, günümüzün tüketim dünyasında oldukça önemli olduğunu düşünüyorum. Tüketiciler de, artık bu konuda çok daha bilinçli ve hassas davranıp sürdürülebilir kumaşlara yöneliyor” açıklamasında bulundu.

İster günlük yaşantınızın konforunu arttırmak, ister sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz Re-SIS tasarımları, web sitesinde sizleri bekliyor.