Rahat ve Doğa Dostu Bir Birliktelik: Penti loves SAÚDE

Türkiye’nin lider iç giyim markası Penti, hazırladığı iş birlikleri ile moda dünyasında fark yaratmaya devam ediyor.

Rahat ve Doğa Dostu Bir Birliktelik: Penti loves SAÚDE

Kadınları en iyi anlayan markalardan olan Penti şimdi de sürdürülebilirliği odağına alarak zamansız tasarımlar yaratan Saúde ile bir araya gelerek yeni koleksiyonunu sunuyor.

Tasarımcı Gizem Kiracı’nın 2019 senesinde ilk olarak ‘zamansız stiller’ yaratan bir mayo markası olarak kurduğu ve sonrasında kişisel tarzlarını genellikle konforlu ve şık olarak tanımlayan kadınlardan ilham alarak hazırladığı spor giyim koleksiyonlarını sunan Saúde, Penti ile hazırladığı bu özel koleksiyonda kadınları, doğallığı ve sürdürülebilirliği odağına alıyor. 

Penti loves SAÚDE

Doğa dostu yaklaşımı, kumaş ve kalıp kalitesi ve konforlu tasarımlarıyla Penti loves Saúde, sadece spor kıyafet olmaktan sıyrılıp, kadınların günlük hayattaki stillerine etkileyici bir imza atıyor. Her bir parçanın kişiye özel hazırlanmış gibi ‘yatırım parçası’ olma özelliği taşıdığı koleksiyonda; crop üst, tayt, tulum, t-shirt, sweatshirt ve eşofman altları yer alıyor. 

Koleksiyonun yaratım sürecinin her aşamasında bilinçli adımlarla ilerleyen iki marka; tasarımlarında tamamen geri dönüştürülmüş polyamid ve organik pamuk-modal karışımlı kumaş kullanırken, ürünlerin ötesinde somut adım atabilmek için kampanya iletişiminde karbon emisyonunu en aza indiren ve data süreçlerini azaltmak için temiz altyapılı reklam teknolojilerini tercih ediyor.

Yeni koleksiyon seçili mağazaları ve penti.com internet adresinde spor ve stil tutkunlarını bekliyor!