Pure Beauty BB ve CC Krem Arasında Kararsız Kalanlara Öneriler!

Kore güzelliğinin sevilen markası Pure Beauty’nin BB kremi üstün kapatıcılık özelliğiyle gün boyu makyajsız mükemmel görünüm sağlarken, Pure Beauty CC krem ise tek adımda ipeksi ve pürüzsüz bir cilt görünümü sunuyor!

Birden çok etkisiyle birden gelen güzellik sunan Pure Beauty BB ve CC kremler ile cilt bakımınızı ve doğal makyaj görünümünüzü tek adımda tamamlamanız mümkün! Sağlıklı ve pürüzsüz cildiyle beğeni toplayan Sıla Türkoğlu’nun da tercihi olan Pure Beauty’nin etkili ürünleriyle her an her yerde tazelenerek gün boyu ışıltılı bir cilt görünümüne sahip olabilirsiniz. Cildiniz için BB Krem mi yoksa CC Krem mi daha uygun karar veremiyorsanız kullanım özelliklerine göz atın!

Pure Beauty BB Krem ile tek adımda gözenek ve leke görünümüne çözüm

Gözenek ve leke görünümüne sahip ciltler için hafif ve ağırlaşmayan kapatıcı özelliği sayesinde pürüzsüz bir cilt sunan Pure Beauty BB Kremi, makyajsız ve pratik cilt bakımı arayanları birden çok etkisiyle memnun ediyor. İçeriğindeki Lespedeza Capitata özü sayesinde cildi mavi ışığın etkilerinden; SPF 50 koruması sayesinde ise güneş ışığının zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olan Pure Beauty BB Krem, ister bilgisayar başında ister güneş altında olun tüm ciltlere etkin koruma sağlıyor.

Tazelenmiş bir ciltte kusursuz kapatıcılık sağlayan Pure Beauty BB Krem, Ivory ve Natural olmak üzere iki farklı renk tonu alternatifiyle, canlı bir cilt görünümü arayanların tercihi oluyor.

Makyajsız ve ışıltılı cilt görünümü için Pure Beauty CC Krem

Hızlı bir makyaj görünümü etkisi yakalamak, ışıltılı bir cilt ve renk tonu eşitliği isteyenler Pure Beauty CC Krem’i kendi cilt tiplerine göre seçebiliyor.

Hem cilt bakımı yapmak hem de doğal bir makyaj görünümüne ulaşmak isteyenlerin vazgeçilmezi olan Pure Beauty CC Krem; cilt görünümünü iyileştirme ve kusurları gizlemeye destek oluyor. Cilt tonu görünümünün eşitlenmesine ve cildin nemlendirilmesine destek olan Pure Beauty CC Krem ile gün boyu doğal bir makyaj görünümüne kavuşun! Nemlendirme, güneş koruma ve renk görünümünü eşitleme gibi birçok etkiyi bir arada sunan Pure Beauty BB & CC kremler ile anında tazelenerek istediğiniz doğal görünümü yakalayın!