Pronovias Yeni Koleksiyonu The Journey ile Hayalleri Gerçeğe Dönüştürüyor

Pronovias yeni koleksiyonu The Journey ile modern tasarımlar sunarak modayı takip eden gelinlere hitap ediyor.

Pronovias Yeni Koleksiyonu The Journey ile Hayalleri Gerçeğe Dönüştürüyor

Koleksiyon; sınırları zorlayan tasarımları, ışıltıyı ön planda tutan detayları ve yenilikçi yaklaşım sunan teknikleriyle her gelin için kusursuz bir görünüm vaat ediyor. Yeni koleksiyon Pronovias İstinyePark ve Vakko Wedding House mağazalarında sunuluyor.

Pronovias, The Journey Koleksiyonu ile moda dünyasının tasarım, kumaş ve aksesuar yeniliklerini gelinlik modasına taşıyor. Bu özel koleksiyon, modern modaya uygun bir yaklaşımdan ilham alarak, 120 farklı model sunuyor. Koleksiyonun odağında ise hafif ve parlak tasarımlar yer alıyor. 

Pronovias, yeni The Journey Koleksiyonu’nda etkileyici kesimleri, geometrik formları, 3D olarak işlenmiş çiçek motifleri, modernleşmiş krepler ve detaylarında bulunan parıltı ve zarif süslemeleri ile modern gelinin enerjisini taşıyor. Birbirinden çekici aksesuarlar ve çıkarıp takılabilen parçalar ise ışıltılı bir şekilde yeniden yorumlanıyor. Pronovias The Journey Koleksiyonu modanın yenilikçi görünümleriyle gelinlerin en özel günlerine eşlik ediyor. 

Pronovias Yeni Koleksiyonu The Journey ile Hayalleri Gerçeğe Dönüştürüyor

Yepyeni Modeller

İkonik modeller, modern bir yaklaşımla yeniden tasarlanarak koleksiyondaki yerini alıyor. Tasarımlar; özel işçilik gerektiren korse yapıları, kesimleri ve dönemin trend detaylarıyla güncellenerek modernize ediliyor. Koleksiyonın ön plana çıkan diğer bir özelliği ise tüm bedenleri kucaklayan çarpıcı tasarımlar sunması. Her bedene göre farklı modeller sunan Pronovias, güçlendirilmiş iç yapıları ile gelinin rahatlığını ön planda tutuyor. 

Pronovias’ın sanat ekibi “Mükemmel gelinliği bulmak uzun bir yolculuktur, içsel keşif ve sanatsal ifade de bu yolculuğa eşlik eder.” diyor. Pronovias The Journey koleksiyonunda yer alan 120 gelinlik tasarımı 5 farklı trendden yola çıkarak, her gelinin kendi yolculuğunda onlara eşlik ediyor. Pillow Talk trendi Pronovias’ın terzilik uzmanlığını ön plana çıkararak geline yeni ve özel bir seksi görünüm sunuyor. Bold and Beautiful; balo tarzını yansıtan hacimli tasarımları, bel kısmında fırfırlı detayları ve görkemli ama bir o kadar da hafif tasarımları ön plana çıkarıyor. Say yes to the goddess; romantik ve görkemli görünüme eşlik eden fiyonk detaylarıyla zarif ve merak uyandıran tasarımların yansıması oluyor. Mermaidcore; klasikleşen balık kuyruğu modeline her kıvrımda ışıltılı kumaşın ve gümüş pulların eşlik etmesiyle farklı bir soluk getiriyor. Koleksiyonun en parlak trendi ise parıldayan metalik tonları, ışıltılı süslemeleri, kristal ve geometrik şekillerle kaplanmış kumaşlı tasarımlardan oluşan All that glitters oluyor. 

Pronovias Yeni Koleksiyonu The Journey ile Hayalleri Gerçeğe Dönüştürüyor

Göz alıcı aksesuarlar

Moda yolculuğundan ilham alan Pronovias; pelerinler, eldivenler ve paltolar gibi klasikleşmiş seyahat aksesuarlarını yeniden yorumluyor. Pronovias, gelinliklerin olmazsa olmazı haline gelen aksesuarlar ile törende veya tören sonrası için göz alıcı bir gelin tarzı yaratıyor. Lüks kumaşlar, avangart teknikler ve özenli terzilik ile hayat bulan yeni The Journey Koleksiyonu hayalleri gerçeğe dönüştürüyor.