Prime Video, The Boys Dizisinin Dördüncü Sezon Yayın Tarihini Açıkladı

Sony Pictures Television ve Amazon MGM Studios’un yapımcılığını üstlendiği Emmy ödüllü hit drama dizisi The Boys, 13 Haziran’da Prime Video’ya geri dönüyor.

Prime Video, The Boys Dizisinin Dördüncü Sezon Yayın Tarihini Açıkladı

Prime Video, Emmy ödüllü The Boys dizisinin dördüncü sezonunun 13 Haziran 2024’te gösterime gireceğini duyurdu. Dizinin yeni sezonunun ilk üç bölümü 13 Haziran’da yayınlanırken; 18 Temmuz Perşembe günü final yapacak şekilde her hafta bir bölümünün yayınlanması bekleniliyor. Sekiz bölümden oluşan sezon, dünyanın 240 farklı bölgesinde sadece Prime Video’da yayınlanacak.

Prime Video, Homelander’ın doğum günü şerefine heyecanla beklenen dördüncü sezonun afiş görselini de paylaştı.

Dördüncü sezonda dünya uçurumun eşiğinde! Gücüne yeniden kavuşan Homelander’ın kontrolü altında olan Victoria Neuman, şimdi Oval Ofis’e her zamankinden daha yakındır. Yaşamak için son bir kaç ayı kalan Butcher, hem Becca’nın oğlunu hem de The Boys lideri pozisyonunu kaybetmiştir. Takımın diğer üyeleri artık yalanlarından sıkılmıştır. Risk oranının her zamankinden yüksek olduğu bu dönemde, The Boys takımı çok geç olmadan dünyayı kurtarmak için beraber çalışmanın bir yolunu bulmak zorundadırlar.

Karl UrbanJack QuaidAntony StarrErin MoriartyJessie T. UsherLaz AlonsoChace CrawfordTomer CaponeKaren FukuharaColby MinifieClaudia Doumit ve Cameron Crovetti’den oluşan The Boys’un oyuncu kadrosunda dördüncü sezonda Susan HeywardValorie Curry ve Jeffrey Dean Morgan da yer alıyor. 

The Boys dizisi, aynı zamanda yönetici yapımcılığını üstlenen Garth Ennis ve Darick Robertson’un yazdığı, The New York Times’ın en çok satanlar listesine giren çizgi romanına dayanmaktadır. Dizinin geliştirilmesinde büyük rol oynayan Eric Kripke, aynı zamanda yönetici yapımcı ve dizi sorumlusudur. Diğer yönetici yapımcılar ise Seth RogenEvan GoldbergJames WeaverNeal H. MoritzPavun ShettyPhil SgricciaMichaela StarrPaul GrellongDavid ReedMeredith GlynnJudalina NeiraKen F. Levin ve Jason Netter’dır. The Boys‘un yapımcılığını Sony Pictures Television, Kripke Enterprises, Amazon MGM Studios, Original Film ve Point Gray Pictures üstlenmektedir.